Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Videogalery

28. lis 2014 21:02 #119098
Videogalery od Ernst
Joomla Expert
Máte někdo tip na video galerii, která by fungovala vícejazičně?. Běžně používám yendif video share. Na ten je bongův český překlad a snad bych zvládl alespoň základní překlad do dalšího jazyka (není toho moc ve frontendu), ale modul neumí "vícejazičnost"

28. lis 2014 21:23 #119099
Odpověď od Cony
Moderátor
Každý modul "umí" vícejazyčnost. Prostě musíte zveřejnit více stejných modulů, každý pro jiný jazyk.

28. lis 2014 22:12 #119100
Odpověď od H13
Admin
Ahoj,
co máš přesně na mysli s videogalerií? Přehrávání videí na serveru nebo zobrazování externích videí (většinou přes YouTube)

Pro YouTube videa můžeš skusit Phoca Gallery: www.phoca.cz/virtuemartdemo/phoca-gallery-youtube

Pro přehrávání videí na server (mp4, flv, ogv) můžeš použít Phoca Download :idea:

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook
Poděkovali: Ernst

28. lis 2014 22:13 - 28. lis 2014 22:17 #119101
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
Pardón mně obratem došlo, že je můj dotaz naprostá blbost, ale už nešel dotaz stáhnout.
Tak to přeformuluji spíš na: Který modul video galerie má překlady do více jazyků?
Nechystá něco PHOCA?
Ten jejich modul zkusím. Je to galerie nebo modul pro vkládání videí do článků?
Phoca download mám nainstalovaný, tak to zkusím i tam.

29. lis 2014 13:21 #119121
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
No vlastně on ten první dotaz nebyl blbost, protože galerie videí nejdou ukládat v různých jazycích (nemá volbu jazyka)

Powered by Fórum