Přihlásit se

ACEshop - databáze

14. lis 2014 20:54 #118909 od Pavel
ACEshop - databáze vytvořil uživatel Pavel
Dobrý večer,
Rozhodl jsem se odzkoušet výše uvedenou komponentu , která obsahuje eshop opencart.
Když si to nainstaluji přímo na hosting, tak nemám problém, ale pokud to intaluji na local (xampp), při instalaci Joomly volím v nastavení DB Mysqli - což opencart vyžaduje, tak mi to přesto vypisuje níže uvedenou chybovou hlášku:
Code:
Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in C:\xampp\htdocs\joomla\components\com_aceshop\opencart\system\database\mysql.php on line 6

Prosím nevíte někdo co s tím? :(
Předem moc děkuji.

Pro možnost přispívání do fóra se přihlaste.

14. lis 2014 21:34 #118911 od Pavel
Odpověď od Pavel
Ještě doplním,abych předešel zbytečným dotazům, v php.ini mám mysqli povolené

15. lis 2014 06:50 #118915 od marvays
Odpověď od marvays
Dnes to budu poprvé zkoušet, tak napíšu, jestli a jak sem to řešil. Ale je sobota, musím vyházet hnůj králíkům, tak až někdy večer :) Dřív se k tomu nedostanu . .

15. lis 2014 09:21 #118917 od karel
Odpověď od karel
extensions.joomla.org/extensions/e-commerce/shopping-cart/19307
www.joomace.net/support/docs/aceshop/int...joomla-compatibility

2 Kopecek: když si na localhostu zakážete zobrazování podobných hlášek (deprecated, warning,...), tak se instalace bude tvářit taky relativně "v pohodě"

viz. např.
Code:
error_reporting(E_ALL ^ E_DEPRECATED);

Znáte-li řešení, sdělte ho - pomůžete ostatním při řešení stejného problému, i případný "rádce" bude vědět, poradil-li správně nebo špatně.

15. lis 2014 20:27 - 15. lis 2014 20:30 #118920 od Pavel
Odpověď od Pavel

15. lis 2014 20:32 #118922 od Pavel
Odpověď od Pavel
Omlouvám se nějak mi po vložení příkazu code pomršilo vložený příspěvek, ale snad to pochopíte B)