Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Select pro blog

11. zář 2014 13:43 #117762
Select pro blog od MATUTOicek
Návštěvník
Zdravím,
potřeboval bych poradit, mám blog článků, ve kterém budou reference, chtěl bych aby bylo možné přes nějaký, nejlépe asi select vybrat z jakého roku se mají články zobrazit. Hledal jsem modul, který by to zvládl, bohužel jsem žádný nenašel, ani v nastavení blogu jsem nic neobjevil. Děkuji

11. zář 2014 13:53 #117764
Odpověď od Bong
Moderátor
Jestli máte co článek to rok, pak ani třídit nepotřebujete. Zobrazte jen titulky článků nebo třeba i krátký úvod...
Nebo lze nacpat vše do jednoho článku a použít Oddělovač stránek v článku. Názvy stránek budou roky, jejich seznam se vygeneruje automaticky.
Můžete také pro podobné účely využít modul Související články..., nebo modul menu v podobě rozevíracího seznamu.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

11. zář 2014 14:28 #117767
Odpověď od MATUTOicek
Návštěvník
No mám blog, ve kterým chci zobrazit články, ale pouze obrázek a nadpis, který bude odkaz na celý článek, ale v tom blogu bych chtěl, aby si už uživatel mohl články filtrovat podle roku, jedná se o reference, takže v každém roce bude například 10 referencí a aby si je mohl nějak jednoduše filtrovat podle roku přímo v článku. Ideální by na tom byl nějaký select jak jsem psal, nechtěl jsem to dělat přímo skrz dropdown menu, ale čistě skrz blog, existuje nějaké řešení, které je podobné tomu co jsem napsat? Snad je to srozumitelné.

Díky

12. zář 2014 14:28 #117782
Odpověď od MATUTOicek
Návštěvník
V podstatě to samé, jako když dám archiv a je tam formulář, kde si můžu vybrat rok, to by mi bohatě stačilo, rok by byl vlastně datum vytvoří článku. Nevíte o něčem takovém?

Děkuji

Powered by Fórum