Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Úprava článků

09. zář 2014 10:43 #117737
Úprava článků od pavel257
Návštěvník
Dobrý den, mám problém - určitě jednoduchá věc - ale ...no, nevím, kde vypnout povolení pro úpravu článků. www.ekologicky-kotel.cz - nechci tam ty možnosti pro úpravu - moc díky...vím, hloupost

09. zář 2014 10:51 #117738
Odpověď od Bong
Moderátor
Tyto moznosti mate jenom vy jako administrator. Kdyz nebudete prihlaseny uvidite vse jako ostatni.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: pavel257

09. zář 2014 11:01 #117740
Odpověď od pavel257
Návštěvník
no myslel jsem si to, ale takto to pracuje jen na této konkrétní stránce. proto jsem z toho trochu "zmetěný". Jak je to tedy možné, budu rád za info, pokud Vás to neobtěžuje. Díky, Pavel

09. zář 2014 12:43 #117743
Odpověď od Bong
Moderátor
Ikona pro editaci článků se ve frontendu ukazuje přihlášeným administrátorům běžně ve všech verzích Joomla. O jednoduchém vypnutí nevím, zkuste se prokousat různými návody: www.google.cz/search?q=hide+edit+button+in+front+joomla

Nepíšete náhodou o ikonách pro úpravu menu a modulů? To je v Joomla 3x novinka. Tyto ikony si vypnete v Globální nastavení - Veřejná část - Nastavení webových stránek: Zobrazit ikony úpravy pro...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum