Nerobrazující se navigace v administratorovi

Václav Šíma
25. srp 2014 13:02 #117542
Dobrý den,
žádám o radu, jak vyřešit zmizení navigace (System, rozšíření a pod.) a nabídky (možnost uložení, uložení jako kopie a pod.) v celé administraci. Pokud do url zadám správnou adresu, zobrazí se mi cikoliv z adminu, ale bez výše vypsaných součástí. Zkoušel jsem mazat session, tmp a nic. Nepoužívám téměř žádné rozšíření. Před chybou jsem vytvořil nového testovacího uživatele a po znovupřihlášení na superadmina se vyskytla tato chyba. Joomla 3.2.

Přiložil jsem 2 výstřižky z administrace.

Předm díky za odpovědi
Václav Šíma
Přílohy:

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Odpověď od Cony
25. srp 2014 13:10 #117544
Zřejmě jste si vypl, nebo něco provedl s modulem pro administraci.
V /administrator/index.php?option=com_modules&filter_client_id=1
by jste měl mít zveřejněn modul Admin menu na pozici menu s nějakou rozumnou přístupovou úrovní (pro všechny kdou jsou schopni se do administrace přihlásit).

Odpověď od Václav Šíma
25. srp 2014 13:39 #117546
Nevidím nic, co by bylo špatně. Viz. výstřižek. Obávám se, že tady chyba není. Do tohoto nastvení jsem se ani nestihl dostat, mám nainstalováno přibližně 2 hodiny. Ale pokud si dobře pamatuji, zaškrtl jsem dvojité ověření, které je v této verzi nově. Posléze jsem ho opět vypl, ale nastala chyba s tímhle. Je možné, že to může způsobovat?
Přílohy:

Odpověď od Cony
25. srp 2014 14:38 #117549
Zkuste si promazat vyrovnávací paměť a cookies prohlížeče, nebo se zkuste přihlásit z jiného prohlížeče nebo počítače.
To dvojfázové přihlašování jste rozchodil, nebo jen zapl a vypl plugin?
Neměnil jste přiřazení uživatelů do skupin? Nebo úrovně přístupu?
Poděkovali: Václav Šíma

Odpověď od Václav Šíma
25. srp 2014 17:28 #117555
Jiný prohlížeč jsem zkoušel (dokonce i výstřižky byly ze dvou různých prohlížečů). Dvojfázové přihlášení jsem nestihl rozchodit, protože mi do toho vlezl tenhle problém, ale hned jsem ho zase vypl. Došla mi trpělivost a udělám čistou instalaci a naimportuji data z menu, menu_types a content, tím zachráním data a bude to na hodinku práce. nejsem si vědom, že bych měnil úrovně, i když jsem na ně koukal. Každopádně superuser má přidělený superuser. V současnou chvíli to ani nemohu změnit, protože mi chybí submit (klávesa Enter nefunguje).