Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Plovoucí modul - existuje na to plugin?

24. čvc 2014 14:45 #117164
Plovoucí modul - existuje na to plugin? od MaK.
Zkušený uživatel
Čau Joomláci,

máte někdo na webu plovoucí modul, který jede dolů s tím, jak návštěvník webu roluje? Třeba jako tady: www.lidovky.cz/jak-neruda-predvidal-mobi...utm_campaign=kolotoc

Myslíte, že by šlo jakémukoliv modulu přiřadit nějakou floating pozici k tomu určeným pluginem? Na extensions.joomla jsem našel plovoucí moduly, ale jen vždy už předem vytvořené pro konkrétní účel, například menu, social buttons. Žádný pro vlastní užití, třeba k vložení vlastního HTML kódu.

Jaké máte s floating prvky v Joomle zkušenosti?

MaK.

--- -- -

24. čvc 2014 15:07 #117165
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
Něco jsem našel na www.joomtut.com/joomla-extensions/207-bu...e-with-floating.html

Nyní testuju na www.ceskym-rajem.cz/ubytovani-cesky-raj/...od-hradem-valdstejn#

Floating funguje, ale nezobrazuje se mi titulek původního modulu, zkusím nějak obejít. Každopádně pěkná fičura, za 10 USD i bez promo linku.

Třeba se vám to hodí do krámu :-)

MaK.

--- -- -

24. čvc 2014 15:11 #117166
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
Ještě tak umět nastavit, aby mi floating nelezl do modulů vpravo nahoře, a měl startovací dráhu nějakých 350 px pod menu.

Poradí nějaký guru programátor?

MaK.

--- -- -

24. čvc 2014 15:31 #117167
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
Nějak jsem to dofičuroval, je to už celkem good.

1) Všem modulům vpravo (mám 2) jsem nastavil plovoucí pozici "buaxua_rightbox", tím mi ale vypadla normální right pozice a hlavní content se natáhl do šířky, a taky do modulů. A tak jsem:

2) Jen vytvořil nový prázdný modul "Vlastní HTML", umístil jej na right pozici. Tím se zase content smrsknul na původní rozměr a já tak vytvořil prostor pro jízdu plovoucích modulů. Myslím, že je to ok.

Ať slouží. MaK.

--- -- -

Powered by Fórum