Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Vyřešeno Kunena - nezobrazi menu, nezobrazí chybovou hlášku

08. čvc 2014 10:53 #116941
Kunena - nezobrazi menu, nezobrazí chybovou hlášku od Pavel Šťastný
Pokročilý uživatel
Ahoj lidi, mám několik drobností ohledně Kunena 3.0.5 (běžící na J3.3.1) ... lenovoforum.pcnet.cz/

1) zvýšil jsem limit pro nahrávání souborů a když se pokusím nahrát přílohu větší než limit...tak po odeslání příspěvku mě to přesměruje na úvodní stránku, příspěvek se neodešle, ale co je důležitější...nezobrazí se ani chybová hláška :(

2) na některých stránkách mizí horní Kunena menu...když se proklikávám do kategorií tak se zobrazuje, když kliknu na jeden z odkazů Kunena menu (Poslední příspěvky, Moje příspěvky, Hledat, Profil, Bez příspěvků) tak se pořád zobrazuje...kromě toho prvního odkazu INDEX - pak zmizí...jakmile se objeví v URL /index tak se přestane zobrazovat menu...neřešil tohle už někdo ? lenovoforum.pcnet.cz/forum/index


3) dá se nějak jednoduše zobrazit informace ve formuláři pro odeslání přílohy kolik je max.limit přílohy ? nějakým nastavením v adminu...nebo se musí upravit šablona ?


Díky za pomoc

08. čvc 2014 12:35 #116952
Odpověď od Houbák
Zkušený uživatel
ad 1.) kde jste zvýšil ten limit?

ad 2.) podívejte se, k jakým položkám menu máte ten modul pro zobrazování menu ve fóru, přiřazený.

08. čvc 2014 13:23 - 08. čvc 2014 13:23 #116957
Odpověď od Pavel Šťastný
Pokročilý uživatel
1) limit sem zvýšil v nastavení Kuneny (na 2MB)...server má nastaveno max 32MB...menší soubory se nahrají a příspěvek uloží v pořádku...jinak, ani před zvýšením limitu se ta hláška nezobrazovala ;)
příloha vyhovující limitu se uloží správně viz lenovoforum.pcnet.cz/notebooky/3-pokus-2-jestli-to-pujde#8

2) standardní menu kuneny nemá vlastní modul a načítá se "samo" (možnost nezobrazit ty záložky menu jsem v nastavení Kuneny nikde ani nenašel...ano šly by všechny zneveřejnit)...zkusmo jsem vytvořil nový modul a ten se tváří, že funguje správně...musel bych ještě doladit CSS

09. čvc 2014 12:24 #116971
Odpověď od Houbák
Zkušený uživatel
ad 1.) jsou v php.ini nastaveny obě hodnoty (upload_max_filesize i post_max_size) na hodnotu 32MB?

ad 2.) a s vypnutým SEO to také nefunguje?

10. čvc 2014 12:18 #116992
Odpověď od Pavel Šťastný
Pokročilý uživatel
1) ja chci, aby uživatelé mohli nahrávat max 2MB...takže v nastavení serveru ani 32MB být nemusí
nicméně jde o tu chybovou hlášku...ta se nezobrazí

2) ano...nefunguje to i s vypnutým přepisem adres

10. čvc 2014 14:00 #116994
Odpověď od Pavel Šťastný
Pokročilý uživatel
ad 3) kdyby to někdo hledal...tak je to popsaný na tomhle odkazu :
github.com/xillibit/Kunena-forum/commit/...e0d73655c951c6fb9bd6

Powered by Fórum