Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Unite Nivo Slider nefunguje

02. čvc 2014 16:29 #116842
Unite Nivo Slider nefunguje od vana78
Začátečník
Zdravím,
nevíte jak nastavit modul Unite Nivo slider na Joomle 3? Nainstaloval jsem na Joomlu 3 tenhle modul, mám s ním celkem dobré zkušenosti, tak jsem jej chtěl použít na tento projekt. Navíc jsem se rozhodl vyzkoušet i Joomla 3. Upravil jsem jen původní šablonu Protostar, Nainstaloval komponentu UNS a taky modul. Bohužel mi to nejede, tak nevím, kde to tam mám ještě nastavit nebo jestli to nemá nějaký konflikt se šablonou. Slider by měl být v tom modrém pruhu. atj.eproduct.cz
Díky za případnou radu, jak na to.

03. čvc 2014 10:27 #116858
Odpověď od H13
Admin
Ahoj, mimo téma, zkontroluj si captchu, při scrollování ti leze na stránkách přes menu.

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

03. čvc 2014 10:35 #116859
Odpověď od fire150
Pokročilý uživatel
Videl by som to na konflikt jQuery. Viď : www.inmotionhosting.com/support/edu/joom...lideshow-on-homepage "Step 4"

Myslenie je najťažšou prácou aká existuje a práca ma fascinuje!
Celé hodiny sa vydržím pozerať, ako niekto pracuje

03. čvc 2014 11:41 #116862
Odpověď od Cony
Moderátor
Vypněte si v nastavení Nivo Slider nahrávání jQuery.

04. čvc 2014 10:51 #116900
Odpověď od vana78
Začátečník
Díky za odpovědi. tak nakonec jsem na modulu Include nivo_slider.js in Body. Ale mám to nějak špatně nastylované, to vrchní menu je position:fixed a ten slider plave nad ním, stejně je to v kontakt ta captcha obrázek, jak tady zmínil H13. Nevíte prosím jak tohle ošetřit, děkuji

Stránky už jsem musel nahodit tak je to tady atjenergo.cz

Za případné rady moc děkuji
Vana

04. čvc 2014 12:24 #116902
Odpověď od Cony
Moderátor
U hlavičky nemáte nastaveno aby byla navrchu, doplňte si do šablony do souboru template.css, kolem řádku 6984 (definice .header)
Code:
z-index: 1000;
S captchou je to horší, v Chrome ji aktuálně vůbec nevidím. Nechcete místo Recaptcha zkusit n3t Seznam Captcha , která i mluví česky?
Poděkovali: vana78

Powered by Fórum