Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Fatal error

24. čvn 2014 19:42 - 24. čvn 2014 19:44 #116738
Fatal error od lllll
Nováček
Dobrý den, nainstaloval jsem si přes quickstart novou tapetu, které se zobrazuje jak má, ale když se chci dostat do administrace, tak mi to vypíše tuto chybu:

Fatal error: require_once(): Failed opening required '/home/users/damedia1/damedia.funsite.cz/web/components/com_community/libraries/featured.php' (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/users/damedia1/damedia.funsite.cz/web/plugins/user/jomsocialuser/jomsocialuser.php on line 18

Když se dívám na FTP, tak adresář com_community tam ani neexistuje. Prosím poradí mi někdo, co s tím? Jak to udělat, abych mohl web administrovat? Předem děkuji za pomoc.

Jedná se o tento web

24. čvn 2014 20:54 #116742
Odpověď od Cony
Moderátor

lllll napsal: nainstaloval jsem si přes quickstart

Tak tomu nějak nerozumím, jakou tapetu? Přes jaký quickstart? Myslíte tím že jste nainstaloval quickstart nějaké šablony?
Hláška nejspíš znamená máte nainstalován plugin JomSocial, ale chybí Vám nainstalovaná komponenta. Vypněte plugin v databázi (prohledejte fórum, popsaný to je tady víckrát).
Poděkovali: lllll

24. čvn 2014 21:18 #116744
Odpověď od lllll
Nováček
No hurá, konečně někdo intelgentní, na hostingu mi radili uplně jinak... Vypnul jsem v databázi ten plugin JoomSocial a už to funguje jsem v administraci. Sice vůbec nevím na co ten plugin byl a jaké to bude mít následky na další chod šablony, ale můžu administrovat. Díky

Powered by Fórum