Přihlásit se

Fatal error

24. čvn 2014 19:42 - 24. čvn 2014 19:44 #116738 od lllll
Fatal error vytvořil uživatel lllll
Dobrý den, nainstaloval jsem si přes quickstart novou tapetu, které se zobrazuje jak má, ale když se chci dostat do administrace, tak mi to vypíše tuto chybu:

Fatal error: require_once(): Failed opening required '/home/users/damedia1/damedia.funsite.cz/web/components/com_community/libraries/featured.php' (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/users/damedia1/damedia.funsite.cz/web/plugins/user/jomsocialuser/jomsocialuser.php on line 18

Když se dívám na FTP, tak adresář com_community tam ani neexistuje. Prosím poradí mi někdo, co s tím? Jak to udělat, abych mohl web administrovat? Předem děkuji za pomoc.

Jedná se o tento web

Pro možnost přispívání do fóra se přihlaste.

24. čvn 2014 20:54 #116742 od Cony
Odpověď od Cony

lllll napsal: nainstaloval jsem si přes quickstart

Tak tomu nějak nerozumím, jakou tapetu? Přes jaký quickstart? Myslíte tím že jste nainstaloval quickstart nějaké šablony?
Hláška nejspíš znamená máte nainstalován plugin JomSocial, ale chybí Vám nainstalovaná komponenta. Vypněte plugin v databázi (prohledejte fórum, popsaný to je tady víckrát).

Pro možnost přispívání do fóra se přihlaste.

24. čvn 2014 21:18 #116744 od lllll
Odpověď od lllll
No hurá, konečně někdo intelgentní, na hostingu mi radili uplně jinak... Vypnul jsem v databázi ten plugin JoomSocial a už to funguje jsem v administraci. Sice vůbec nevím na co ten plugin byl a jaké to bude mít následky na další chod šablony, ale můžu administrovat. Díky

Pro možnost přispívání do fóra se přihlaste.

Powered by Fórum