Joomla 3.3.1. a VirtueMart

Odpověď od Cony
17. čen 2014 21:59 #116635
No podle té chyby jste se do toho asi nějak zamotal. Zřejmě se Vám podařil instalovat ne virtuemart samotný ale nahrával jste na FTP jejich Quickstart - to je kompletní instalace Joomly 2.5 s předinstalovaným Virtuemart - teď tedy máte kombinaci Joomly 3.3 a 2.5 a to fungovat nebude...
Zkuste na FTP nahrát znovu všechny soubory z Joomly 3.3. No nebo pokud toho tam nemáte moc začněte od znovu a začněte používat Akeeba Backup, aby jste měl zálohy.
Ještě můžete zkusit, jestli Váš hosting nemá zálohu před nepodařenou instalací VM, a obnovit ji.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Odpověď od jarda
17. čen 2014 22:40 #116639
Stránky jsem měl už kompletně hotové... To je to co mě na tom nejvíce se...! Prostě jsem to posral... Ty soubory z joomla tři vezmu kde prosím? Ale tím stejně asi přepíši všechno uložení, banery a články ne?

Odpověď od Cony
17. čen 2014 22:48 #116641
Stáhněte si instalační balíček z Joomla.org, rozbalte si jej u sebe na lokále a kompletně ho nahrajte na server přes FTP (všechny soubory dáte přepsat, nic na FTP nemazejte). Žádné články (ty jsou v databázi a ne na FTP), nastavení (také v databázi), ani obrázky nebo bannery (tedy pokud jste nic na FTP nemazal) neztratíte.

Stejně bych ale zkusil zjistit u Hostingu jestli nemají tu zálohu...
Poděkovali: jarda

Odpověď od jarda
18. čen 2014 01:31 #116646
Tak moc děkuji! Už se to někam hnulo, objeví se už alespon homepage. Pokud ale kliknu na jakoukoliv nabídku tak se mi ukáže jen prázdná stránka. Stejně tak se nedostanu na administraci webu. Opět nyskočí jen bílá stránka.

Odpověď od jarda
18. čen 2014 02:18 #116648
Tak to teď začalo hlásit tohle... Já už se z toho poseru...
Error displaying the error page: Application Instantiation Error: Could not connect to MySQL.

Odpověď od Don Benito
18. čen 2014 13:40 #116659
Inak ja som vcera instaloval na J3.3 virtuemart a tato posledna verzia uz bude asi funkcna..ja to teda potrebujem iba ako katalog, obchodne funkcie som neskusal...ale uz to aspon korektne vypada, da sa s tym pracovat,,pred tym to bolo cele rozhasene, nic neslo pridat

dev.virtuemart.net/projects/virtuemart/files

Odpověď od jarda
18. čen 2014 15:41 #116662
Od Conyho jsem dostal tuto odpověď:
Ještě v nastavení serveru (obvykle localhost) a použitém db driveru (mysql nebo mysqli).
Vím že se ptám už jako blbec, ale mohl bych dost přesnější info rmaci. Přeci jen lítám v tomto problému poprvé a je to pro mě dost španělská vesnice. Olouvám se a děkuji za pomoc. Už by to sna mělo po tomto fungovat...

clifhart napsal: Tak to teď začalo hlásit tohle... Já už se z toho poseru...
Error displaying the error page: Application Instantiation Error: Could not connect to MySQL.

Odpověď od Cony
18. čen 2014 16:11 #116664
Pokud na Hostingu MySQL funguje jak má, připojení k MySQL ovlivňuje jen 5 parametrů v configuration.php:
	public $dbtype = 'mysqli nebo mysql';
	public $host = 'adresa serveru';
	public $user = 'uzivatel';
	public $password = 'heslo';
	public $db = 'nazev databaze';
Zkontrolujte si zda máte vše v pořádku. dbtype by mělo fungovat mysqli, případně zkuste mysql. host bývá obvykle localhost .
Poděkovali: jarda

Odpověď od jarda
18. čen 2014 16:48 #116667
Výborně! Homepage se mi otevře. Ale když chci jit do administrace, nebo v menu kliknu na nábídku, tak se mi otevře jen prázdná stránka... ještě tomu něco chybí. Ale moc díky!!!

Odpověď od Cony
18. čen 2014 17:58 #116672
Tak odznovu - zkontrolovat logy, zjistit chybu.

Odpověď od jarda
18. čen 2014 18:11 #116674
[18-Jun-2014 17:59:58 Europe/Prague] PHP Fatal error: Call to a member function set() on a non-object in /www/doc/www.ipcservis.cz/www/components/com_search/controller.php on line 32

[18-Jun-2014 18:00:44 Europe/Prague] PHP Fatal error: Call to a member function set() on a non-object in /www/doc/www.ipcservis.cz/www/administrator/components/com_login/controller.php on line 38

Odpověď od jarda
18. čen 2014 20:00 #116676
Dobrá díky, zkusím si to přeloiž v Google a dát to dohramdy. Snad to neposeru ještě více...

Odpověď od jarda
18. čen 2014 20:40 #116680
Super do admina se už dostanu. Jen se mi stále nezobrazuje žádný obsah na stránkách.

Odpověď od jarda
18. čen 2014 22:28 #116683
MenusViewItem::getForm() in /www/doc/www.ipcservis.cz/www/layouts/joomla/edit/title_alias.php on line 12

clifhart napsal: Super do admina se už dostanu. Jen se mi stále nezobrazuje žádný obsah na stránkách.