Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Joomla 3.3.1. a VirtueMart

17. čvn 2014 21:59 #116635
Odpověď od Cony
Moderátor
No podle té chyby jste se do toho asi nějak zamotal. Zřejmě se Vám podařil instalovat ne virtuemart samotný ale nahrával jste na FTP jejich Quickstart - to je kompletní instalace Joomly 2.5 s předinstalovaným Virtuemart - teď tedy máte kombinaci Joomly 3.3 a 2.5 a to fungovat nebude...
Zkuste na FTP nahrát znovu všechny soubory z Joomly 3.3. No nebo pokud toho tam nemáte moc začněte od znovu a začněte používat Akeeba Backup, aby jste měl zálohy.
Ještě můžete zkusit, jestli Váš hosting nemá zálohu před nepodařenou instalací VM, a obnovit ji.

17. čvn 2014 22:40 #116639
Odpověď od jarda
Začátečník
Stránky jsem měl už kompletně hotové... To je to co mě na tom nejvíce se...! Prostě jsem to posral... Ty soubory z joomla tři vezmu kde prosím? Ale tím stejně asi přepíši všechno uložení, banery a články ne?

17. čvn 2014 22:48 #116641
Odpověď od Cony
Moderátor
Stáhněte si instalační balíček z Joomla.org, rozbalte si jej u sebe na lokále a kompletně ho nahrajte na server přes FTP (všechny soubory dáte přepsat, nic na FTP nemazejte). Žádné články (ty jsou v databázi a ne na FTP), nastavení (také v databázi), ani obrázky nebo bannery (tedy pokud jste nic na FTP nemazal) neztratíte.

Stejně bych ale zkusil zjistit u Hostingu jestli nemají tu zálohu...
Poděkovali: jarda

18. čvn 2014 01:31 #116646
Odpověď od jarda
Začátečník
Tak moc děkuji! Už se to někam hnulo, objeví se už alespon homepage. Pokud ale kliknu na jakoukoliv nabídku tak se mi ukáže jen prázdná stránka. Stejně tak se nedostanu na administraci webu. Opět nyskočí jen bílá stránka.

18. čvn 2014 02:18 #116648
Odpověď od jarda
Začátečník
Tak to teď začalo hlásit tohle... Já už se z toho poseru...
Error displaying the error page: Application Instantiation Error: Could not connect to MySQL.

18. čvn 2014 13:40 #116659
Odpověď od Don Benito
Uživatel
Inak ja som vcera instaloval na J3.3 virtuemart a tato posledna verzia uz bude asi funkcna..ja to teda potrebujem iba ako katalog, obchodne funkcie som neskusal...ale uz to aspon korektne vypada, da sa s tym pracovat,,pred tym to bolo cele rozhasene, nic neslo pridat

dev.virtuemart.net/projects/virtuemart/files

Powered by Fórum