Zobrazení kategorií v Phoca gallery

Filip
25. kvě 2014 16:25 #116258
Ahoj,

neřešil tady někdo z vás zobrazení kategorií v Phoca gallery? Jde mi o násleudjící věc. Mám nainstalovanou a zprovozněnou Joomlu 3.3.0 a Phoca gallery 4.1.0 (tedy vše aktuální). Chci vytvořit fotogalerii rozdělenou na roky: 2014, 2013, 2012. 2011 atd... ve kterých budou jednotlivá alba.

Problémj e v tom, že pokud vytvoří kategorii 2014 a v té vytvořím další podkategorie, třeba Oslava narozenin, Výlet, Závody... Tak se mi ve výpisu kategorií u názvu 2014 nevygeneruje žádná miniatura obrázku (což je v podstatě logické, protože složka 2014 neobsahuje obrázek ale pouze další subkategorie).

Tohle jsem se tedy rozhodl obejít tím, že odkaz v menu - Fotogalerie budu směřovat přímo na aktuální kategorii - 2014, takže se mi tam zobrazí pouze subkategorie a ty už dokáží vygenerovat obrázek. Jenže toto zobrazení také není úplně nejlepší. Chtěl bych, aby se to zobrazovalo jako u předchozích verzí Phoca gallery viz třeba zde: www.phoca.cz/joomlademo/ Tzn. fotka, název alba počet fotek.

Co požaduji?
Zobrazení kategorií (jednotlivé roky) s avatarem (ne složkou, jak je tomu nyní) popisem alba (2014) a počtem alb v dané kategorii. Pokud tohle není možné, tak by se dala udělat druhá varianta.

Zobrazení podkategorí (obešel bych to stejně jako nyní, jednotlivé roky budu překlikávat v menu) Avatar, název alba a v závorce počet fotografií.

Nejnovější verze phoca galerie tohle bohužel neumožňuje. Má na to někdo nějaký fígl, případně byl by někdo ochotný něco takového vytvořit?

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Odpověď od H13
26. kvě 2014 23:25 #116267
Ahoj, záleží na řazení, jako výchozí je řazení, který neumožňuje zobrazit obrázky z podkategorií, ale to se dá změnit v nastavení, pak se obrázky pro kategorii budou prohledávat i v podkategorii.

V Phoca Gallery 4 jsou tzv. "Legacy Settings", tam lze zapnout zobrazení, které bývalo ve starších verzích.

Phoca Gallery - http://www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie (Joomla!)
Phoca Guestbook - http://www.phoca.cz/phocaguestbook - kniha návštěv (Joomla!)
Phoca Download - http://www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů (Joomla!)
Phoca Cart - http://www.phoca.cz/phocacart - e-shop,...

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.