Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

menu navazující na jíné

08. čvc 2014 10:54 #116942
Odpověď od matus
Uživatel
čaute, mám aj ja otázku ohladne tejto témy.... mám na stránke horné menu, ktoré je dvojúrovňové...dá sa niekde nastaviť, aby sa mi pri niektorej z položiek menu tie ostatné úrovne neukázali a ukázali sa až po otvorení danej položky?

neviem či mi rozumiete, tak to skúsim popísať.....

príklad menu:
Domov
Doprava
- Vozovy park
- Cenník
- Ponuka
Obchod
- komodity
- cenník
- ponuka/dopyt

po nájdení s myšou na menu doprava sa menu rozbalí a zobrazí sa druhá úroveň, tak isto aj po nájdení na položku obchod a to nechcem, chcel by som, aby sa druhá uroveň zobrazila iba pri Doprave a pri obchode by sa zobrazila v bocnom menu po otvoreni ponuky obchod....

Dakujem za vašu skorú odpoveď :)

08. čvc 2014 12:01 #116945
Odpověď od ghost
Zkušený uživatel

Joomla! pro každého

08. čvc 2014 12:10 #116949
Odpověď od matus
Uživatel
teraz som trošku neporozumel....ten odkaz, čo ste sem vložil, ukazuje priamo na toto vlákno v ktorom som položil otázku.....skúšal som hladať, ale žial, nenašiel som nič, buď hladať neviem, alebo tu takýto problém nieje riešený :)

08. čvc 2014 12:29 #116951
Odpověď od matus
Uživatel
ale aj tak ďakujem za odpoveď, bol som prinútený prejst si manuálne celú diskusiu a našiel som toto: www.joomlaportal.cz/forum/74-ostatni-dis...bka-se-vloudila-u-me

a to mi pomohlo vyrišiť môj problém

Powered by Fórum