Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Plugin pro Phoca gallery

10. kvě 2014 23:07 #116034
Plugin pro Phoca gallery od Filip
Uživatel
Ahoj, chci se zeptat, jestli existuje (myslím, že existuje a už se to tady dokonce i řešilo, ale nemůžu to najít) plugin pro Phoca galllery, který bych mohl vložit do článku.

Příklad: Napíšu článek, a chci do něj vložit pár fotek. Chci, aby se mi v článku, tam, kde si to nadefinuju vložily miniatury těchto fotek, a po rozkliknutí jedné miniatury bych mohl procházet i ty ostatní, aniž bych tu aktuální zavřel. Mám dojem, že to šlo přes nějaký kód.

Nešlo by tohle vytvořit i přes nějaké nastavení nebo tlačítko v editoru? Těžko si bude nějaký méně zdatný uživatel dohledávat kód, který vloží fotky do článku. Pokud ale nic takové nejde vytvořit, nevadí, budu vděčný i za ten kód.

10. kvě 2014 23:52 #116037
Odpověď od H13
Admin

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

11. kvě 2014 10:49 #116043
Odpověď od Filip
Uživatel
Perfektní, to je přesně ono. Děkuji.

Ještě mám jeden dotaz. Jde to nastavit tak, aby se ty fotky z článku nezobrazovaly ve fotogalerii? Mám totiž přes Phoca udělanou fotogalerii a pokud použiju tady ten plugin a vložím přes něj do článku fotky, vytvoří se mi album i v té hlavní fotogalerii.

11. kvě 2014 11:01 #116044
Odpověď od Bong
Moderátor
Vždyť jste chtěl vkládat fotky z PG, nebo ne? Možná by stačilo kategorie, které máte pro článek, skrýt aby se PG nezobrazovaly.

Jinak pokud chcete vkládat něco mimo PG, použijte nějaký jiný pligin: extensions.joomla.org/extensions/photos-...ages/articles-images

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum