Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

500 - Internal server error

01. kvě 2014 18:14 #115883
500 - Internal server error od Filip
Uživatel
Dneska jsem aktualizoval Joomlu z verze 3.2.4 na verzi 3.3 (pomocí samotné Joomly) + jsem nainstaloval nejnovější verzi češtiny, kterou mi to nabídlo.

Po nainstalování těchto aktualizací mi však Joomla začala hlásit chybu 500 - Internal server error a nemůžu se dostat ani do administrace ani na frotend webu. Používal jsem samozřejmě SEF, takže jsem měl aktivní htacces, ale nic dalšího jsem v něm neupravoval. Zkoušel jsem i SEF vypnout a přejmenovat htaccess, ale vůbec to nepomáhá a nedostanu se ani na stránky ani do administrace.

Žádné další úpravy jsem neprováděl. Netušíte, čím by tahle chyba mohla být způsobena? Co se mohlo aktualizací přepsat nebo změnit?

Díky za radu.

01. kvě 2014 18:55 #115884
Odpověď od Bong
Moderátor
Těžko radit. Těch informací je třeba více. Ale nejste první. Pročtěte příspěvky: www.joomlaportal.cz/index.php/forum/advs...te=all&childforums=1
A rady vyzkoušejte...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Filip

01. kvě 2014 19:09 #115885
Odpověď od Filip
Uživatel
Vyřešeno. Jedná se o hosting Forpsi a aktualizace zřejmě změnila přístupová práva na 644. U Forpsi musí být 755.

Powered by Fórum