Joomla! verze 3.2.3 - nefunguje ukládání - tlačítk

Donfifa
30. dub 2014 12:08 #115866
Ahoj. Chtěl bych se zeptat na řešení jednoho problému s Joomla! verze 3.2.3.
Udělal jsem úplně novou instalaci a vše fungovalo dobře.
Pak jsem se ale jednoho dne přihlásil do administrace a přestalo fungovat ukládání článků, a to včetně nabídek.
Když prostě kliknu na jednu ze čtyř možností "Uložit", nestane se vůbec nic. Jediné, co funguje, je "Zavřít".

Díky za jakýkoliv tip.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Odpověď od Svatopluk Vít
30. dub 2014 12:41 #115867
Hack? Nebo změna na hostingu? Či nějaká nová komponenta?

Jedna z hlav české komunity redakčního systému Joomla! a první překladatel uživatelského rozhraní k ní.

Odpověď od Donfifa
30. dub 2014 12:51 #115869
Hack ne. Pravda je, že se to vlastně stalo až jsem to dal na hosting. Komponenta žádná.

Co teď?

Odpověď od Svatopluk Vít
30. dub 2014 13:28 #115873
Zkontrolovat, zda se přenos z lokálu na hosting povedl (Použil jste např. Akeebu), zda splňujete minimální požadavky na provoz, zda máte správně nastavená práva ke složkám apod.

Z původní zprávy vyplnulo, že se nic neměnilo a že to fungovalo. Přechod z lokálu na hosting je sakra změna...

Jedna z hlav české komunity redakčního systému Joomla! a první překladatel uživatelského rozhraní k ní.

Odpověď od Donfifa
01. kvě 2014 15:38 #115882
Díky za rady. Nakonec jsem tedy vše znovu přehrál a už funguje. Asi se něco přeneslo špatně nebo něco chybělo.

Ještě jednou díky za snahu.

Odpověď od Petr Laňka
17. kvě 2014 15:27 #116136
jednou se ti to stane znova, nevím čím to je ale uložil tlačítko jsem "zmáčkl" v exploreru a fungovalo.... poté jsem pracoval normálně zase ve FF