Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Důležité šablona gantry

05. dub 2014 22:40 #115357
šablona gantry od Jitka
Uživatel
Dobrý den,
mám dotaz ohledně šablony Gantry. Je to free šablona, kteroujsem v pohodě stáhla a nainstalovala, dle instrukcí jsem k tomu nainstalovala i sobor framework na který bylo upozorněno, že bez něn to neběhá ;)
Joomla mi oznámila, že obojí bylo v pořádku nainstalováno, což se i stalo.
Zkoušela jsem různé instalace modulů a komponent. Vytvořila jsem zatím dvě stránky Home (ta již byla) a galerie, kontakt.

Včera se mi klasicky vše zobrazovalo, ale dnes mi na stránkách nevyskakuje nabídka menu. Dala jsem tam i zpět jejich logo. Podle videií, co mají, se toto nestalo. Mohu nějakým způsobem nastavit či zobrazit menu?
Pokud vyťukám do prohlížeče stránky, tak existují, ale z hlavní stránky nemohu přcházet na ty další.

Pomůžete mi prosím? Jsem v tom úplný začátečník, nějaký návod jak postupovat? Zatím tam jsou jen mustry, pokud se nepohnu dál, je to zbytečné :unsure:

make-up.image-club.cz/home
make-up.image-club.cz/galerie
make-up.image-club.cz/kontakt


Díky J.

06. dub 2014 12:51 #115365
Odpověď od Bong
Moderátor
1. vypněte vytváření SEF URL v globálním nastavení. Toto si zapněte až bude web hotový.
2. vyčistěte si cache Joomly a prohlížeče

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum