Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Důležité Více jazykových verzí

05. dub 2014 20:30 #115355
Více jazykových verzí od Dunyain
Začátečník
Mám normálně nadefinované jazyky obsahu (4 - čeština, angličtina, španělština a ruština) všechny články a další komponenty mám ve všech verzích, ale když dám na stránky Přepínač jazykové verze, nezobrazí se mi žádné dostupné jazyky... chová se, jako by nebyly žádné nadefinované. Jazyky jsou 100% zveřejněné...

Dělá vám to taky? A víte případně co s tím?
Díky

P.S.: stránky jsou cdt.8u.cz

Proč to dělat jednoduše, když to jde složitě?

06. dub 2014 12:57 - 06. dub 2014 12:58 #115366
Odpověď od Bong
Moderátor
Nám to nedělá, hledejte kde děláte chybu. Zkuste se při nastavování řídit nějakým návodem. Pokud si přesto myslíte, že již máte vše v pořádku a řádně nastaveno, zkuste si v administraci zapnout modul Multilanguage status. Tento modul zobrazuje stav parametru více jazyků a ukáže vám případně i vady v nastavení...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

06. dub 2014 15:10 - 06. dub 2014 15:11 #115370
Odpověď od Dunyain
Začátečník
Multilangue status mi zobrazuje toto... nevím jak zveřejnit úvodní stránky pro jednotlivé jazyky... jako úvodní stránka mi jde nastavit pouze jedna...

Proč to dělat jednoduše, když to jde složitě?

07. dub 2014 09:33 #115379
Odpověď od Cony
Moderátor
Nastavit úvodních stránek můžete tolik, kolik máte zveřejněných jazyků, plus jednu pro všechny jazyky. U každé úvodní stránky ale nezapomeňte nastavit příslušný jazyk + každá úvodní stránka musí být ve svém vlastním menu (nemůžete mít všchny v jednom menu).

Powered by Fórum