Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Aktualizace-nemohu na CodeMirror

21. bře 2014 21:58 #115134
Aktualizace-nemohu na CodeMirror od Martina007
Návštěvník
Zdravím, po aktualizaci Joomly (asi před měsícem) nemohu přepnout výchozí editor na CodeMirror.
Mohl by mi někdo poradit, zda mám správně nastavenou Joomlu?
Jedná se mi o to, že jsem dříve upravovala moduly s reklamními kódy (obsahujícími scripty) v nastavení CodeMirror. Po instalované aktualizaci nemohu již výchozí editor přepnout. Ať nastavím editor na co chci, vždy vidím při přáci v Joomla WYSIWYG. Před uložením se editor automaticky přepne, i když předtím mám zobrazen tlačítkem html kód - a Joomla mi vymaže všechny scripty.
Možná mám špatně nastavené filtrování textu: pro Administrátor a Super User mám nastaveno bez filtrování. Neměla bych toto nastavit ještě pro některou další skupinu?
Zatím jsem problém vyřešila zápisem scriptů přímo do tabulky databáze, ale nepřijde mi to zrovna User friendly.
Moc děkuji za rady
Martina

21. bře 2014 22:02 #115135
Odpověď od Cony
Moderátor
Podívejte se ještě do nastavení uživatelského profilu, jestli nemáte JCE nastavené tam.

21. bře 2014 22:14 #115136
Odpověď od Martina007
Návštěvník
úžasné - funguje - bylo to tam!
velké díky
Martina

Powered by Fórum