Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

phoca gallery strankovani

19. bře 2014 12:36 - 19. bře 2014 12:37 #115081
phoca gallery strankovani od rv
Uživatel
Tak sem zase tu. Jak sem zjitil kdyz vlozim do clanku tagy pro vlozeni phocagalery pak nejde strankovani. Tak sem to udelal prez cist dal. Jenze se mi pak zobrazila navigace "Vsechny stranky" "Strana 2" nahore nad textem clanku. Sel sem do nastaveni clanku a tam zvolil nezobrazovat navigaci. Ale bohuzel je tam stale. Kde delam chybu?

19. bře 2014 13:21 #115085
Odpověď od H13
Admin
Ahoj, tohle nemá nic společného s Phoca Gallery. Pokud vložíš plugin kód Phoca Gallery do článku, ten nijak neovlivňuje stránkování, atd. To je vše řízeno za pomocí parametrů článku nebo menu odkazu na článek. Phoca Gallery v tomto případě jen zobrazuje obrázky uvnitř článku, ale na článek samotný a jeho nastavení nemá vliv.

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

19. bře 2014 14:14 #115086
Odpověď od rv
Uživatel
To je mi jasne proto sem to nastavoval v parametrech clanku, ale jak pisu nereaguje. Nechce se mi upravovat primo kod resp. vetsinou clovek zapomene zer delal nejaky hack a pa se trapi s necim jeste dele nez si to uvedomi.
Nazev dotazu sem zvolil schvalne kdyby nahodou nekde vedel jak jinak resit strankovani v PG.

19. bře 2014 17:46 #115087
Odpověď od Bong
Moderátor
Pokud mluvíte o stránkování, tedy stránkování mezi články, pak nějaká galerie na toto nemá vliv. Nastavení najdete ve správci článků: Možnosti správce článků - Sdílená nastavení - Stránkování a v položce menu: Správce nabídek: Úprava položky nabídky - Možnosti rozvržení - Stránkování.

Jestli ale chcete nějak "stránkovat" v článku pak vámi zmiňované tlačítko Číst dál znamená rozdělení článku na prefix a tělo článku, kdežto tlačítkem Oddělovač stránek můžete skutečně rozdělit článek na několik stránek. Ale těžko vám to umožní rozdělit jednu galerii vloženou pluginem :-)

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

20. bře 2014 09:39 #115093
Odpověď od rv
Uživatel
V tom nastaveni sem to pochopitelne zkousel - nereaguje. Nic upravil sem primo php a css kod. A uz pracuje jak potrebuju.
Mam tam vlozeny oddelovac stranky kvuli fotogalerii. Ma moc fotek tak ji vkladam do clanku po castech, aby bylo max 20fotek/stranka. takze v tagu {phocagallery} nastavim limit a rozdelim danou galerii.

06. čvn 2014 23:08 #116479
Odpověď od Petra
Uživatel
Mám ten samý problém - jakmile vložím tag phoca gallery do stránky, tak stránkování nefunguje - jde jen přes odkaz v menu - nechci to řešit limitováním a pagebreakem - mám tam jiné věci...
Nepřišel na to již někdo?

Powered by Fórum