Priadenie modulu v menu

keso
20. úno 2014 13:52 #114606
Nie je mi jasna jedna vec. V menu manager je pri položke menu aj možnosť module assignment. Neviem kde je moznost zmeniť priradenia modulov k jednotlivym polozkam menu. Potrebujem to zmeniť a neviem kde.

Neviete mi to niekto prosim objasnit, poradit ?

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Odpověď od Bong
20. úno 2014 14:33 #114608
Když se jedná o přiřazení modulů k položkám, tak nejlépe hledat v nastavení samotného modulu to je logické. Nainstalujte si slovenštinu, budete se lépe orientovat.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Odpověď od keso
20. úno 2014 14:45 #114610
Slovencinu nainstalovanu mam, ale zorientovať sa neviem :) Ale zabudol som upresniť ze je to robene cez K2 a problem je ze neviem kde zemnit nasledovne:

Odpověď od Cony
20. úno 2014 21:47 #114613
No screenshot máte v angličtině...
Jak psal Bong - v nastavení modulu - tedy Extensions - Module manager, po rozkliknutí příslušného modulu na záložce Menu assignment.

Odpověď od Peter
04. říj 2014 23:55 #118314
Chlapi, dá sa modul zobraziť iba pri otvorených článkoch, nie pri výpise článkov v kategórii?

Konkrétny popis problému:
V ľavom sidebare mám modul "Články v kategórii". Pokiaľ niekto otvorí konkrétny článok, je to OK - naľavo si pozrie aj ostatné články v danej kategórii.
Ale ak klikne na kategóriu v Main Menu - v hlavnom okne mu zobrazí výpis všetkých článkov v kategórii a v ľavom sidebare presne to isté - všetky články v kategórii.
Preto by som chcel tento modul zablokovať pre kategórie a zobraziť ho iba pri otvorení nejakého článku. V menu assignment som to nenašiel a prešiel som všetky položky 2x + Google. Ďakujem za nejakú inšpiráciu alebo radu.