Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Priadenie modulu v menu

20. úno 2014 13:52 #114606
Priadenie modulu v menu od keso
Uživatel
Nie je mi jasna jedna vec. V menu manager je pri položke menu aj možnosť module assignment. Neviem kde je moznost zmeniť priradenia modulov k jednotlivym polozkam menu. Potrebujem to zmeniť a neviem kde.

Neviete mi to niekto prosim objasnit, poradit ?

20. úno 2014 14:33 #114608
Odpověď od Bong
Moderátor
Když se jedná o přiřazení modulů k položkám, tak nejlépe hledat v nastavení samotného modulu to je logické. Nainstalujte si slovenštinu, budete se lépe orientovat.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

20. úno 2014 14:45 #114610
Odpověď od keso
Uživatel
Slovencinu nainstalovanu mam, ale zorientovať sa neviem :) Ale zabudol som upresniť ze je to robene cez K2 a problem je ze neviem kde zemnit nasledovne:

20. úno 2014 21:47 #114613
Odpověď od Cony
Moderátor
No screenshot máte v angličtině...
Jak psal Bong - v nastavení modulu - tedy Extensions - Module manager, po rozkliknutí příslušného modulu na záložce Menu assignment.

04. říj 2014 23:55 #118314
Odpověď od Peter
Začátečník
Chlapi, dá sa modul zobraziť iba pri otvorených článkoch, nie pri výpise článkov v kategórii?

Konkrétny popis problému:
V ľavom sidebare mám modul "Články v kategórii". Pokiaľ niekto otvorí konkrétny článok, je to OK - naľavo si pozrie aj ostatné články v danej kategórii.
Ale ak klikne na kategóriu v Main Menu - v hlavnom okne mu zobrazí výpis všetkých článkov v kategórii a v ľavom sidebare presne to isté - všetky články v kategórii.
Preto by som chcel tento modul zablokovať pre kategórie a zobraziť ho iba pri otvorení nejakého článku. V menu assignment som to nenašiel a prešiel som všetky položky 2x + Google. Ďakujem za nejakú inšpiráciu alebo radu.

Powered by Fórum