Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Více jazyků v jednom webu

14. úno 2014 09:27 #114473
Více jazyků v jednom webu od Jan Weisgerber
Začátečník
Zdravim Vás vespolek! A potřeboval bych poradit nejšikovnější modul / komponentu pro implementaci a správu více jazyků pro obsah na jednom webu ve verzi 3.1.5. Našel jsem Joomfish, ale mají tam ke stažení modul pouze pro verzi 1.5.

Předem díky za Vaše rady,
Jan Weisgerber

Jan Weisgerber
Realizace na internetu
GSM: 774 373 709

14. úno 2014 10:11 #114474
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
chcete ucit Joomla neco co sama davno umi?

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

14. úno 2014 10:20 #114476
Odpověď od Jan Weisgerber
Začátečník
No vidíte, a já o tom nevim. Díky za info, ale Vaše rada-odpověď mi moc nepomohla. Můžete mně alespoň navést, napsat stručně v bodech, kde, co a jak mám tedy zapnout? Např.

1. správce zásuvných modulů / modul ten a ten - zapnout (nastavit, co a jak)
2. následně správce článků / vybrat jazyk / založit článek
3. atd.

Jan Weisgerber
Realizace na internetu
GSM: 774 373 709

14. úno 2014 11:13 #114478
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
pane kolego existuje takovy jeden server, rika se mu Google a tam by jste behem par sekund nasel odpoved na to na co se ptate, Treba toto. . A nebo tady to mate krok za krokem . Chtelo by to trosku snahy najit si sam. ;)

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

14. úno 2014 13:06 #114479
Odpověď od Jan Weisgerber
Začátečník
Díky za odkaz, a jízlivost by bylo dobré dát stranou a nerozšiřovat ji. Pokud Vás to obtěžuje, nemusíte na můj dotaz odpovídat :). Snaha by byla, ale musim pracovat a nemam bohužel čas, něco 4 hodiny študovat, než něco najdu. Google jsem samozřejmě zkoušel a skočil mi tento portál, ale s irelevantní odpovědí, tak jsem sem napsal. Myslim, že tento portál vznikl pro pomoc uživatelům Joomly, tak ji využívám. Pokud jde o doporučení googlovat, tak to by tento portál nemusel ani existovat, protože si nakonec všechno můžeme vygooglit.

Ale díky alespoň za nějakou reakci.

Jan Weisgerber
Realizace na internetu
GSM: 774 373 709

14. úno 2014 14:11 - 14. úno 2014 14:12 #114480
Odpověď od Bong
Moderátor
Ale všichni kdo zde pomáhají také pracují a vašimi slovy: nemají čas sepisovat návody, které již někde existují... A nakonec proč by to dělali, když nemáte čas to studovat :cheer:

Pročtěte si odkazovaný návod krok za krokem (bude vás to stát jen registraci), nebo si nainstalujte Joom!Fish , případně FaLang (ale počítejte s nějakou korunou). Ať zvolíte cokoli, učení vás nikdo nezbaví, leda by váš požadavek zněl: kdo vytvoří vícejazyčné stránky, odměna jistá...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Jan Weisgerber

Powered by Fórum