Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Zobrazení podkategorie pod články

09. úno 2014 13:27 #114366
Ahoj,
chci se zeptat, mam kategorii a v ni vytvorene dve podkategorie (adekvatne mam vytvorene menu). V obou podkategoriich jsou clanky a zobrazeni mam nastaveno tak, aby polozka menu podkategorie 1 zobrazilo clanky s podkategorie 1 a polozka menu podkategorie 2 zobrazila clanky podkategorie 2. Kdyz kliknu na polozku menu cele kategorie, tak se zobrazi clanky obou podkategorii, dosud je to v poradku.
Ale pri zobrazeni cele kategorie se pod clankama jako posledni polozka zobrazi:
Code:
Podkategorie podkategorie 1 podkategorie 2

No a to co je v tom kodu tam nechci, nebot to same je v menu a je to zbytecna duplikace a navic je to osklive, jenze jsem nikde v nastaveni nenasel, jak tohle zobrazeni podkategorii pod clankama vypnout.

09. úno 2014 13:33 #114367
Odpověď od Bong
Moderátor
Třeba: Správce článků: Články >> Možnosti >> Kategorie

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

09. úno 2014 19:00 #114374
Odpověď od aaa
Uživatel
Spravce clanku - Moznosti - ...
Ted tam je: Kategorie (jedna), Kategorie (vice)
a v obou je spousta nastaveni, vsechno nabo aspon doufam, ze vsechno, ze jsem se nekde neprehledl, jsem proklikal (Zobrazit) (Skryt) a nic se prave nezmenilo, proto se ptam, ktera z tech polozek presne by to mela byt, abych vedel, ze to opravdu nefunguje a ze je problem jinde? (predem dik)

09. úno 2014 20:18 #114375
Odpověď od aaa
Uživatel
Dik, nasel jsem to: Uroven podkategorii a zvolit zadne.

Powered by Fórum