Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Oblíbené Rezervační systém - Joomla 3

03. úno 2014 11:16 #114270
Rezervační systém - Joomla 3 od Hanicka
Uživatel
Dokážete nám někdo prosím poradit? www.senvia.cz
Potřebovali bychom radu ohledně joomly 3, potřebovali bychom najít komponentu - rezervační systém. Vzhledem k tomu, že jsme neziskovka, tak ideálně nějakou jednoduchou free verzi, ale pokud bude šikovná i nějaká placená, tak holt co se dá dělat.
Vím, že jich je mnoho a můžu si vybrat, ale trochu těžko se mi orientuje, tak jsem chtěla poprosit zkušené joomlisty o pomoc:).

Potřebovali bychom, aby to umělo:
přidávat výlety, kde budeme měnit - termín, cenu, úvodní fotku, text a perex
v prokliku na bližší info nadále - rozvedený popisný text, více fotek a místo srazu apod.
ideálně, aby to vypadalo hodně podobně jako na našich stránkách....nebo hezky graficky, aby se nám to hodilo ke stávajím webovkám - www.senvia.cz
- aby to umělo rezervovat daný výlet a poslat zprávu na náš email a zpětnou automatickou zprávu, kdo si to zarezervoval.

případně pište prosím na vankova@senvia.cz

Moc děkujeme všem šikovným a zlatým za pomoc:)


Hani

03. úno 2014 11:36 #114271
Odpověď od Bong
Moderátor
Na to by vám mohla vyhovovat komponenta pro události iCagenda . Myslím, že dělá co požadujete a vypadá v základu podobně. V překladu je sice rezervace vstupenek, ale to je jen o úpravě aby to byl počet účastníků...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Hanicka

03. úno 2014 12:47 #114272
Odpověď od Hanicka
Uživatel
Děkuji, na tu jsem koukala, to bylo prakticky jediné, co jsem našla. Zkusím na ni ještě kouknout, jsem si říkala, že se ještě zeptám, jestli někoho nenapadá nějaká jiná:)...

03. úno 2014 13:15 #114273
Odpověď od fire150
Pokročilý uživatel
Ako píše Bong v pohode postačuje sám ju využívam k spokojnosti. Komplikovanejšie riešenia (formuláre, rezervačné systémy ... ) by som zvážil podľa Vašich znalostí úprav joomla resp. rozšírení.

Myslenie je najťažšou prácou aká existuje a práca ma fascinuje!
Celé hodiny sa vydržím pozerať, ako niekto pracuje
Poděkovali: Hanicka

03. úno 2014 18:00 #114281
Odpověď od Bong
Moderátor
Základní registrace je snad již u všech komponent pro události, jen u některých to může být placený doplněk. Tak jako tak potřebujete i češtinu, takže vybírejte z těchto: www.bongovo.cz/ke-stazeni/category/tag?tagid=21

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Hanicka

05. úno 2014 08:29 #114313
Odpověď od Hanicka
Uživatel
Oboum moc děkuji, zařídím se dle toho:)

Powered by Fórum