Rezervační systém - Joomla 3

Hanicka
03. úno 2014 11:16 #114270
Dokážete nám někdo prosím poradit? www.senvia.cz
Potřebovali bychom radu ohledně joomly 3, potřebovali bychom najít komponentu - rezervační systém. Vzhledem k tomu, že jsme neziskovka, tak ideálně nějakou jednoduchou free verzi, ale pokud bude šikovná i nějaká placená, tak holt co se dá dělat.
Vím, že jich je mnoho a můžu si vybrat, ale trochu těžko se mi orientuje, tak jsem chtěla poprosit zkušené joomlisty o pomoc:).

Potřebovali bychom, aby to umělo:
přidávat výlety, kde budeme měnit - termín, cenu, úvodní fotku, text a perex
v prokliku na bližší info nadále - rozvedený popisný text, více fotek a místo srazu apod.
ideálně, aby to vypadalo hodně podobně jako na našich stránkách....nebo hezky graficky, aby se nám to hodilo ke stávajím webovkám - www.senvia.cz
- aby to umělo rezervovat daný výlet a poslat zprávu na náš email a zpětnou automatickou zprávu, kdo si to zarezervoval.

případně pište prosím na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Moc děkujeme všem šikovným a zlatým za pomoc:)

Hani

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Odpověď od Bong
03. úno 2014 11:36 #114271
Na to by vám mohla vyhovovat komponenta pro události iCagenda . Myslím, že dělá co požadujete a vypadá v základu podobně. V překladu je sice rezervace vstupenek, ale to je jen o úpravě aby to byl počet účastníků...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Hanicka

Odpověď od Hanicka
03. úno 2014 12:47 #114272
Děkuji, na tu jsem koukala, to bylo prakticky jediné, co jsem našla. Zkusím na ni ještě kouknout, jsem si říkala, že se ještě zeptám, jestli někoho nenapadá nějaká jiná:)...

Odpověď od fire150
03. úno 2014 13:15 #114273
Ako píše Bong v pohode postačuje sám ju využívam k spokojnosti. Komplikovanejšie riešenia (formuláre, rezervačné systémy ... ) by som zvážil podľa Vašich znalostí úprav joomla resp. rozšírení.

Myslenie je najťažšou prácou aká existuje a práca ma fascinuje!
Celé hodiny sa vydržím pozerať, ako niekto pracuje

Odpověď od Bong
03. úno 2014 18:00 #114281
Základní registrace je snad již u všech komponent pro události, jen u některých to může být placený doplněk. Tak jako tak potřebujete i češtinu, takže vybírejte z těchto: www.bongovo.cz/ke-stazeni/category/tag?tagid=21

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Odpověď od Hanicka
05. úno 2014 08:29 #114313
Oboum moc děkuji, zařídím se dle toho:)