Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Změna článku se zveřejněním v určité době

23. led 2014 12:14 #114059
Zdravím,
rád bych změnil již zveřejněný článek, který je součástí webu, ale potřebuji, aby se změny projevily až v určitý datum a čas (tedy článek stránka byla nahrazena novou resp. její novou verzí). Konkrétně potřebuji změnit ceník a zveřejnit ho později. Již jsem takovou funkci viděl např. v CMS Plone. Existuje nějaký způsob jak to zařídit v Joomle?
Díky za radu.

23. led 2014 13:24 #114060
Odpověď od HonzaKr
Moderátor
A co napsat nový článek (ceník) a u toho nastavit datum a čas zveřejnění. U starého článku nastavit do kdy má být zveřejněn.

:: bývalý člen Joomlaportalu ::

23. led 2014 18:51 #114074
Odpověď od LD
Uživatel
Hm, ale potom adresa resp. alias druhého ceníku bude jiná např. cenik2, tedy odkaz z menu nemůže fungovat... Buď mě něco uniká, nebo to není správná cesta, nebo jsem to jen celé špatně pochopil?

23. led 2014 23:29 #114081
Odpověď od Cony
Moderátor
Pokud bude odkaz z menu na blog kategorie, ve které budete mít právě tyto dva ceníky, zůstane funkční i po změně.

24. led 2014 09:55 #114089
Odpověď od LD
Uživatel
Jasně, takhle tomu rozumím a dovedu si představit, že by to mělo fungovat, ale pořád mi to přijde s prominutím, tak nějak krkolomné... Ona totiž adresa ceníku bude opět vlastně jiná (podle článku), a to by nebylo dobře. Navíc kvůli jednomu článku vytvářet kategorii? Za Vaše návrhy jsem vděčný a děkuji, ale upřímně se mi nepozdává ani jeden.
Další návrhy nebo to Joomla v základu neřeší a bude třeba to obcházet či zvolit nějaký vedlejší produkt?

24. led 2014 10:12 #114092
Odpověď od Bong
Moderátor
Články budou mít samozřejmě rozdílné aliasy, ale:

1. vy si určujete jak budou vypadat a mohou se lišit jak potřebujete (např.: cenik-leden-2014, cenik-brezen-2014,...)
2. na stránce blogu, která má alias například vasestranky.cz/cenik si zakážete zobrazování odkazů z titulku článku a třeba přidáte instrukce pro roboty index, nofollow, pak ani uživatel ani robot nebude pokračovat na další a URL pro správný obsah bude pořád vasestranky.cz/cenik

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum