Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Language override a jeho jokalizácia

23. led 2014 10:44 - 23. led 2014 10:49 #114058
Language override a jeho jokalizácia od David Ursiny
Začátečník
Dobrý deň
Pri používaní language override som narazil na problém, že keď vytvorím nejaký prepis pre stránku , tak sa mi zobrazí ako keby bol vytvorený pre admina (príloha)
Nedá sa to nijako upraviť. A je to asi aj dôvod, prečo sa mi ten prepis neaplikuje.
(bug?)
[img size=400]http://https://imagizer.imageshack.us/v2/828x545q90/41/kud8.jpg[/img]

BTW: málokedy si sťažujem, ale nejde vložiť obrázok priammo z disku, session krátke, človek nestihne ani dopísať otázku :S
náhľad postu chýba

23. led 2014 15:34 #114069
Odpověď od Bong
Moderátor
Zkuste to smazat. Vybrat ve filtru požadovaný jazyk a umístění a klepněte na nový. Už v otevřeném dialogu by mělo být vidět kam bude přepis přiřazen.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

03. úno 2014 14:31 #114274
Odpověď od David Ursiny
Začátečník
Toto som samozrejme skúšal a logika takéhoto postupu je zrejmá, ničmenej to nefunguje.

03. úno 2014 17:48 - 03. úno 2014 19:21 #114279
Odpověď od Bong
Moderátor
Chcete přepsat slovenštinu pro plugin galerie obsahu Sigplus (SIGPLUS_FIRST="Prvá"), je to tak?

No ale pluginy nemají jazykové soubory pro frontend, ale pouze pro backend. Stejně tak například moduly mají pouze jeden jazykový soubor pro frontend. Takže v tomto bude ten "zakopaný pes".

Zkuste jestli to funguje, i když si myslíte, že nastavení je špatně. Mělo by. Ale možná by bylo lépe upozornit na chyby v překladu nebo navrhnout jiný překlad přímo autorovi překladu a tedy i upravit přímo jazykový soubor sk-SK.plg_content_sigplus.ini, který najdete pravděpodobně v administrator/language/sk-SK/, pokud jej tam nenajdete je to celé ještě více zčuněné než by jeden řekl.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: David Ursiny

05. úno 2014 11:07 - 05. úno 2014 11:10 #114316
Odpověď od David Ursiny
Začátečník
Ďakujem.
robilsom to, prepísal, ale ajtak sa ani po clear cache nič nezmenilo. Ale aspoň som sa niečo nové naučil.
V editore som si pomocou ctrl+f našiel ten výraz, bol tam dvakrát, je možné, že to vôbec nieje ten sys.ini, ktorý ten preklad generuje?

05. úno 2014 14:38 #114326
Odpověď od Bong
Moderátor
Já mám takový pocit, že tu řešíme úplně jiný problém. Můžete mi říci co vlastně a kde se má změnit?

Když v souborech překladu (administrator/language/sk-SK/sk-SK.plg_content_sigplus.ini a language/sk-SK/sk-SK.mod_sigplus.ini) nahradíte v SIGPLUS_FIRST="Prvá" slovo Prvá za Krokodýl tak se tam stále objevuje Prvá?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum