VirtueMart na Joomla3

Martin
14. led 2014 10:26 #113775
Zdravím

chtěl jsem se zeptat zkoušel to už někdo? Díval jsem se že jsou články s touto problematikou a že dokonce někdo VM rozchodil i na Joomle 3. Nicméně jsem vůbec nepobral jak, protože ty články nebyly česky a bohužel tak dobrý překladatel opravdu nejsem a už jen podle popisu to nebylo nic lehkého.

Nebo jak byste řešili vy moji situaci. Zadavatel stránek chce dělat stránky nejlépe na J3 ale s možností, že během roku by se na to nahrál virutemart. Je jistota udělat to na 2.5 a jen pak nahrát VM nebo zatím udělají VM pro J3? Co myslíte?

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Odpověď od Cony
14. led 2014 13:26 #113789
No podle toho, jak dlouho trval Virtuemart pro 2.5 bych na to moc nespoléhal. Pokud si pamatuji, tak VM vyšel až někdy po uveřejnění 2.5, takže Joomlu 1.6 a 1.7 úplně přeskočili.

Odpověď od Martin
14. led 2014 13:45 #113792
Taky jsem se na to díval ... takže asi ta 2.5 bude jistota. Kdyžtak se to bude muset předělat no :whistle:
Díky za názor

Odpověď od Bong
14. led 2014 19:14 #113800
Myslím, že tohle se tu někdy řešilo a pokud pamatuji tak politika Virtuemart je vynechávat STS verze Joomly. Podle toho se bude něco dít až v březnu 2014, až vyjde LTS Joomla 3.5

Předělávat se snad toho nebude moc. Z J2.5 by měla být aktualizace na kliknutí a u Virtuemartu zřejmě také.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.