Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Turistický portál - filtr příspěvků - jak na to?

18. pro 2013 20:03 #113299
Zdravím Joomlisti,
budeme budovat na Joomle turistický portál. Nic extra velkého, jen fajnový malý projekt.
Není to nutnost, ale byla by to určitě obrovská výhoda to mít. Mám na mysli něco co funguje třeba na www.vranovsko.cz třeba po rozkliknutí ubytování se objeví zaškrtávací tlačítka jako "filtr". Lze něco takového udělat na Joomle? Nebo je na to nějaký doplněk?
Obracím se zase na vás, protože jsem nenašel nic podobného co by to umělo a nevymyslel jsem jak toudělat s defaultíma funkcema Joomly.
Poradí někdo?

18. pro 2013 20:09 #113301
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
No a na cem to budete stavet? Myslim tim na jake komponente?

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

18. pro 2013 21:29 #113320
Odpověď od Martin
Uživatel
No asi na žádné ... dejme tomu že každé "ubytování" co by tam bylo bude jeden článek ... a budu mit kategorie Gastronomie a ta bude mit podsekce restaurace a bary .... Ubytování bude mít Hotely a Penziony ... a kazde bude samozrejme jako vypis kategorii a proto bych tam rad dal filtry aby si to šlo určit podle určitych vlastnosti ...

Nebo napadá vás lepší řešení?

18. pro 2013 22:51 - 18. pro 2013 22:58 #113323
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
no jiste ze napada. idealni by byla komponenta primo pro vase zamereni. vetsinou tyto komponenty maji i moduly vyhledavani vlastni a nejen podle kraje, mesta, ale i dasich kriterii.

vite, ono kdyz uz se neco dela, tak by se to melo delat poradne at to neni ztrata casu a at to vypada.

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.
Poděkovali: Martin

18. pro 2013 23:24 #113326
Odpověď od Martin
Uživatel
áha tak to jsem vubec netušil. A pod čím to mám hledat? Nebo doporučíte mi prosím něco? Samozřejmě že nejlepe free :cheer:
Díky

19. pro 2013 08:14 #113330
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
No ono by to chtelo rict jak to ma vypadat a co to ma umet.
Mohlo by se hodit neco odtud .
Nebo klidne to jde postavit na ZOO ,s tim se da vykouzlit cokoli.

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

Powered by Fórum