Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Pro každého registrovaného jiná stránka

02. lis 2013 15:04 #112246
Chtěl bych se zeptat, zda lze nastavit, aby se každému registrovanému zobrazovala jiná stránka. Například, pan K by viděl stránku, kde má zobrazen obrázek kočky, pan L by měl obrázek psa a např. pan J by měl obrázek ryby.

Jde to tak nějak?

Děkuji moc za odpověď :)

02. lis 2013 19:14 #112262
Odpověď od karel
Zkušený uživatel
Ano, "nějak" to jde, ale dotaz není zcela jasný - není zřejmé kde, a za jakých okolností se má stránka/obrázek zobrazit, (kdo/jak/za jakých podmínek) může obrázek (nastavit/smazat/měnit).

Znáte-li řešení, sdělte ho - pomůžete ostatním při řešení stejného problému, i případný "rádce" bude vědět, poradil-li správně nebo špatně.

02. lis 2013 22:54 #112272
Odpověď od Tomas Alva
Uživatel
Každý kdo se zaregistruje, tak by měl pohled pouze na svou na stránku (kterou bych spravoval já a mí kolegové), kde by byly informace o něm + dokumentace + další informace...

Ještě bych se cchtěl zeptat, zda také jde zasílat zprávy zaregistrovaným. Mně jde pouze Superuserům ... :)

Díky moc :)

02. lis 2013 23:36 #112273
Odpověď od karel
Zkušený uživatel
Nevím jak moc jste se seznámil s Joomlou (starší článek, ale obecně platný...) - podle dotazů to vypadá, že moc ne:
- pokud něco neumí "už v základu" (nebo to, co umí je málo, nebo nevyhovuje), tak existují rozšíření

- to, na co se ptáte, odpovídá například kategorii CLIENTS & COMMUNITIES

Znáte-li řešení, sdělte ho - pomůžete ostatním při řešení stejného problému, i případný "rádce" bude vědět, poradil-li správně nebo špatně.

18. dub 2014 09:33 #115637
Odpověď od Michal Sekela
Uživatel
Mam uplně stejný problém. Koukal jsem do těch rozšíření a nevěděl by někdo jaký modul by to vyřešil a byl by free ? Díky moc

18. dub 2014 10:12 #115638
Odpověď od Cony
Moderátor
A co třeba Joomla! v základu? Pro každého uživatele si zavedete přístupovou úroveň, a pak jen kategorie článků, a v ní pro každého uživatele jeden (nebo více) článků s příslušnou přístupovou úrovní.

Powered by Fórum