Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

vlastní proměnná do flypage.php ve VM 1.1

25. říj 2013 08:47 #112054
vlastní proměnná do flypage.php ve VM 1.1 od Tomáš Rous
Začátečník
Dobrý den,

mám situaci, kdy bych potřeboval vložit do flypage.php funkci SELECT b.name, m.name
FROM `jos_vm_product` p
LEFT JOIN jos_printers_xref x ON ( p.product_id = x.product_id )
LEFT JOIN jos_printers_model m ON ( m.id = x.model_id )
LEFT JOIN jos_printers_brand b ON ( b.id = m.brand_id )
WHERE p.product_id =2987 (tady by měl být aktuální id daného produktu), pro výpis textu z těchto tabulek,

jak toho prosím docílit? jak vložit tento dotaz do shop.product_detail.php jako proměnnou, kterou bych volal ve flypage.php?

Prosím poradíte?

25. říj 2013 09:51 #112055
Odpověď od Cony
Moderátor
Píšete do sekce Joomla 3, ale VM 1.1 - jedno z toho asi nebude pravda.
Dotaz si dejte přímo do fypage.php, nemusí přeci být v shop.product_detail.php.

25. říj 2013 17:11 #112058
Odpověď od Tomáš Rous
Začátečník
vaše odpověď mi vůbec nepomohla, ale díky za upozornění na špatnou kategorii.

25. říj 2013 23:56 - 25. říj 2013 23:56 #112063
Odpověď od Cony
Moderátor

Siki77 napsal: vaše odpověď mi vůbec nepomohla

Jestli to nebude tím, že pokládáte špatně otázky.

Siki77 napsal: jak vložit tento dotaz do shop.product_detail.php jako proměnnou, kterou bych volal ve flypage.php?

Co tím chtěl básník říci? Pokud jste se psal kam kód umístit, na to jsem Vám odpověděl. Pokud jak zavolat SQL příkaz a zobrazit jeho výsledky nevím proč jste se ptal na shop.product_detail.php. A proč motáte proměnou a SQL dotaz.
Prostě si přidejte přímo do flypage zavolání SQL dotazu (jak se to dělá máte třeba v tom souboru shop.product_detail.php) a výsledek zobrazte kde potřebujete.

Powered by Fórum