Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Hodnocení produktu - VM

21. říj 2013 13:17 - 21. říj 2013 13:18 #111946
Odpověď od Bong
Moderátor
Čeština v komponentách funguje v případě, že máte češtinu nainstalovanou i pro Joomlu samotnou. Čeština pak musí být nastavena jako výchozí pro (alespoň) administraci a/nebo jako jazyk administrace přihlášeného uživatele (nastavuje se v jeho profilu).

Hvězdičky jsou vidět. Pokud si tedy vytvoříte profil zákazníka a pod tímto účtem se přihlásíte ve frontendu, mělo by být možné hlasovat zpravidla prostým kliknutím myši na ony hvězdičky. Jestli není tato možnost přístupná, máte něco špatně v nastavení (třeba skupinu uživatelů, kteří mohou hlasovat, atd.).

Že by se někdo někomu smál za stránky nemusíte mít obavu, zde na fóru jsem nic podobného nezažil. Maximálně kritiku co děláte špatně a jak by se to mělo dělat jinak...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

21. říj 2013 13:23 #111947
Odpověď od Karel
Nováček
Ještě jednou moc děkuji za poskytnuté informace. Pokusím se vše projít, jak jste mi napsal a uvidímě.

Přeji Vám a všem Jommlákům hezký den

21. říj 2013 13:50 #111948
Odpověď od Karel
Nováček
Tak je asi někde něco špatně protože jsem se přihlásil jako registrovaný a kliknout na hvězdičku nelze, pak jsem se přihlásil jako super user a taky nic. To bude zase bezesná noc :blush:

Powered by Fórum