Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Hodnocení produktu - VM

21. říj 2013 11:06 #111932
Hodnocení produktu - VM od Karel
Nováček
Nevíte prosím někdo, jak funguje přidávání hvězdiček v detailu produktu ve Virtuemart? Jsem lama a nějak to neumím prověřit. Předpokládám, že hodnocení produktu může dělat zákazník když si produkt koupí, nebo kupuje?

V modulu Virtuemart, Configuration, záložka Shopfront - jsem zaškrtl políčka Shoppers who bought the product v Enable Review System for a taky Enable Rating System for. Jenže pak se přihlásím na stránky jako registrovaný zákazník ale nikde jsem neviděl možnost, jak ohodnotit kupovaný produkt.

No snad jsem to napsal srozumitelně :blink:

21. říj 2013 12:06 #111937
Odpověď od Bong
Moderátor
Možná by bylo pro všechny srozumitelnější, když si nainstalujete a budete používat v administraci (nejen Virtuemart) češtinu...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

21. říj 2013 12:26 #111941
Odpověď od Karel
Nováček
Já vím, taky s tou angličtinou trochu zápasím ale češtinu tam nainstalovanou mám jenže zrovna tato sekce se mi pořád zobrazuje anglicky. Nejspíš mám nějaký starý soubor a českým překladem. Pokud prosím budete mít rychlý odkaz na aktuální češtinu, která má přeložené vše, budu Vám velice vděčný.

21. říj 2013 12:38 - 21. říj 2013 12:44 #111942
Odpověď od Bong
Moderátor
Češtiny pro Virtuemart:

www.virtuemart.cz/ke-stazeni.html
www.bongovo.cz/ke-stazeni/category/36-virtuemart

To jestli máte něco správně nastavené a na stránce se vám přesto nezobrazí může záležet i na použité šabloně, zda jste přihlášen jako uživatel, atd. Případně, každé slušné rozšíření má svoji dokumentaci, tutoriály a další: docs.virtuemart.net/ a docs.virtuemart.net/component/flexiconte...icontent&task=search

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

21. říj 2013 12:58 #111944
Odpověď od Karel
Nováček
Moc děkuji za link na češtinu.

No s tím nastavení to bude tedy asi složitější. Šablonu používám od TemplateMonster a jestli je pro to potřeba nějaký modul, tak to se budu muset nejspíš po něčem poohlédnout. Měl jsem za to, že když se mi to již v šabloně ukázalo, tak tam ten modul již mám (instalaci šablony totiž dělal TemplateMonster)

Link kde jsou vidět hodnotící hvězdičky je třeba tento:
bluemagicflowers.com/index.php/component...oses-detail?Itemid=0

Jen se prosím moc nesmějte sestavení webu, jsem jen amatér a v lecčem velice tápu :oops:

21. říj 2013 13:10 #111945
Odpověď od Karel
Nováček
Ještě jedno trápeníčko mě teď postihlo, nainstaloval jsem češtinu z Vašich odkazů (starou sjem napřed odinstaloval) a v menu Natavení Systému - Natavení Virtuemart se mi karty zobrazují stále v angličtině ale nejspíš to ještě není dopřeložené, protože ostatní je česky - a nebo mám já někde kopanec :lol:

Powered by Fórum