Hodnocení produktu - VM

Karel
21. říj 2013 11:06 #111932
Nevíte prosím někdo, jak funguje přidávání hvězdiček v detailu produktu ve Virtuemart? Jsem lama a nějak to neumím prověřit. Předpokládám, že hodnocení produktu může dělat zákazník když si produkt koupí, nebo kupuje?

V modulu Virtuemart, Configuration, záložka Shopfront - jsem zaškrtl políčka Shoppers who bought the product v Enable Review System for a taky Enable Rating System for. Jenže pak se přihlásím na stránky jako registrovaný zákazník ale nikde jsem neviděl možnost, jak ohodnotit kupovaný produkt.

No snad jsem to napsal srozumitelně :blink:

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Odpověď od Bong
21. říj 2013 12:06 #111937
Možná by bylo pro všechny srozumitelnější, když si nainstalujete a budete používat v administraci (nejen Virtuemart) češtinu...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Odpověď od Karel
21. říj 2013 12:26 #111941
Já vím, taky s tou angličtinou trochu zápasím ale češtinu tam nainstalovanou mám jenže zrovna tato sekce se mi pořád zobrazuje anglicky. Nejspíš mám nějaký starý soubor a českým překladem. Pokud prosím budete mít rychlý odkaz na aktuální češtinu, která má přeložené vše, budu Vám velice vděčný.

Odpověď od Bong
21. říj 2013 12:38 - 21. říj 2013 12:44 #111942
Češtiny pro Virtuemart:

www.virtuemart.cz/ke-stazeni.html
www.bongovo.cz/ke-stazeni/category/36-virtuemart

To jestli máte něco správně nastavené a na stránce se vám přesto nezobrazí může záležet i na použité šabloně, zda jste přihlášen jako uživatel, atd. Případně, každé slušné rozšíření má svoji dokumentaci, tutoriály a další: docs.virtuemart.net/ a docs.virtuemart.net/component/flexiconte...icontent&task=search

Odpověď od Karel
21. říj 2013 12:58 #111944
Moc děkuji za link na češtinu.

No s tím nastavení to bude tedy asi složitější. Šablonu používám od TemplateMonster a jestli je pro to potřeba nějaký modul, tak to se budu muset nejspíš po něčem poohlédnout. Měl jsem za to, že když se mi to již v šabloně ukázalo, tak tam ten modul již mám (instalaci šablony totiž dělal TemplateMonster)

Link kde jsou vidět hodnotící hvězdičky je třeba tento:
bluemagicflowers.com/index.php/component...oses-detail?Itemid=0

Jen se prosím moc nesmějte sestavení webu, jsem jen amatér a v lecčem velice tápu :oops:

Odpověď od Karel
21. říj 2013 13:10 #111945
Ještě jedno trápeníčko mě teď postihlo, nainstaloval jsem češtinu z Vašich odkazů (starou sjem napřed odinstaloval) a v menu Natavení Systému - Natavení Virtuemart se mi karty zobrazují stále v angličtině ale nejspíš to ještě není dopřeložené, protože ostatní je česky - a nebo mám já někde kopanec :lol:

Odpověď od Bong
21. říj 2013 13:17 - 21. říj 2013 13:18 #111946
Čeština v komponentách funguje v případě, že máte češtinu nainstalovanou i pro Joomlu samotnou. Čeština pak musí být nastavena jako výchozí pro (alespoň) administraci a/nebo jako jazyk administrace přihlášeného uživatele (nastavuje se v jeho profilu).

Hvězdičky jsou vidět. Pokud si tedy vytvoříte profil zákazníka a pod tímto účtem se přihlásíte ve frontendu, mělo by být možné hlasovat zpravidla prostým kliknutím myši na ony hvězdičky. Jestli není tato možnost přístupná, máte něco špatně v nastavení (třeba skupinu uživatelů, kteří mohou hlasovat, atd.).

Že by se někdo někomu smál za stránky nemusíte mít obavu, zde na fóru jsem nic podobného nezažil. Maximálně kritiku co děláte špatně a jak by se to mělo dělat jinak...

Odpověď od Karel
21. říj 2013 13:23 #111947
Ještě jednou moc děkuji za poskytnuté informace. Pokusím se vše projít, jak jste mi napsal a uvidímě.

Přeji Vám a všem Jommlákům hezký den

Odpověď od Karel
21. říj 2013 13:50 #111948
Tak je asi někde něco špatně protože jsem se přihlásil jako registrovaný a kliknout na hvězdičku nelze, pak jsem se přihlásil jako super user a taky nic. To bude zase bezesná noc :blush: