Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Skrytí jednoho nadpisu článku a ponechání druhého

17. říj 2013 12:22 #111857
Zdravím, mám malý problém a nedaří se mi najít na internetu správné řešení. Možná pro někoho z Vás to bude banalitka a dokáže mi poradit ve dvou větách.

K položce v menu (např. HOME) mám přiřazený jednoduchý článek s nadpisem. Jde o to, že se mi nadpisy článku zobrazují 2x. Jeden nadpis který potřebuju vymazat má před sebou TITLE web. stránky. V administraci jsem vše hledal a povedl se mi vypnout jen ten spodní název, který však potřebuji zachovat. Horní název mi leze do pole kde bude banner, takže bych ho potřeboval vypnout. A nevím jak !!!

Raději posílám printscreen, je to trochu složité vysvětlit.

resize.like.cz/images/213_168_186_238_17..._1382005358newim.jpg


Děkuji za odpověď

17. říj 2013 13:22 - 17. říj 2013 13:42 #111861
Odpověď od Bong
Moderátor
Pokud máte problém se zobrazováním použijte nějakou profesionální šablonu, nebo hledejte chyby u té vaší.

Bez odkazu na živé stránky s chybou vám ale se zobrazením těžko někdo pomůže. Ve vašem případě je ideální kombinace:

- odkaz na stránku s chybou
- odkaz na demo šablony a její dokumentaci
- popis co všechno dalšího navíc (komponenty, pluginy,...) máte nainstalované
- alespoň printscreen jak máte položku menu nastavenou (typ a nastavení zobrazení)

Pro začátek se podívejte do nastavení položky menu na: Možnosti zobrazení stránky - Titulek okna prohlížeče, Zobrazit titulek stránky a Titulek stránky. Vyzkoušejte k čemu jsou tyto volby dobré.

Mimochodem, ani na screenu nevidím nikde titulek 2x, jeden titulek je "Všeobecné podmínky" a druhý "Obchodní podmínky". Tedy rada jednou větou: Hledejte kde máte v administraci cokoli s názvem "Všeobecné podmínky", o co se jedná a proč se to zobrazuje.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

17. říj 2013 14:50 #111864
Odpověď od Jan
Začátečník
Ok diky za tip ale opravdu už nevim.
Všeobecné podmínky je titulek v menu, tam sem projel vsechno a vypnulo mi to max. nadpis "obchodní podmínky". Na hlavní straně kde mám banner se to nezobrazuje, tak sem to nakonec natvrdo vypnul v CSS-ku. .content h1 = Display: none;

:)

a je to, doufam ze to neovlivni dalsi nadpisy

17. říj 2013 14:51 #111865
Odpověď od Jan
Začátečník
je to tajnej projekt, nemuzu Vam sem hazet odkazy na online verzi:))) Ja to jen zkousim, ze si nekdy rikam ze Joomla guru to bude vedet hned a ja se s tim budu mazlit celej den a nic. Takže mě berte s rezervou, diky za pomoc

17. říj 2013 14:57 - 17. říj 2013 14:58 #111866
Odpověď od Bong
Moderátor
No vidíte, je to tedy titulek položky menu a ne článku. Jeho (ne)zobrazení ovlivníte právě zmiňovanými: Možnosti zobrazení stránky - Titulek okna prohlížeče, Zobrazit titulek stránky a Titulek stránky... Jde s tím kouzlit, jen pochopit jak to funguje.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum