Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Zobrazení článků

28. zář 2013 10:38 #111368
Zobrazení článků od jiřík
Začátečník
zdravím vás,

potřeboval bych změnit zobrazení článků, mám typ položky nabídky články -> seznam kategorie a články mám zařazeny do nějaké kategorie a články se mi zobrazují viz obrázek ted.jpg (nelze přidat soubor, tak adresa obrázku je na myarts.cz/ted.jpg ) a rád bych to měl zobrazeno jak na obrázku pak.jpg (viz myarts.cz/pak.jpg ).

jak to mám udělat? nemůžu to nikde najít. díky za rady.

28. zář 2013 18:58 #111371
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
Nemate tam nekde v nabidce misto Seznam kategorie neco jako Blog kategorie?

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

28. zář 2013 19:05 - 28. zář 2013 19:06 #111372
Odpověď od jiřík
Začátečník
ano, mám, to jsem zkoušel, ale to tam hodí ty články a videa celé viz myarts.cz/blog_kategorie.jpg

28. zář 2013 19:15 #111374
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
Znate pojem "Uvodnik"

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

28. zář 2013 22:39 - 28. zář 2013 22:41 #111375
Odpověď od jiřík
Začátečník
neznám.

vím, že toto je úplná blbost pro začátečníky, ale kde to jinde mám najít když manuál nemám a žádný článek jsem o tomto nenašel.

29. zář 2013 09:43 #111376
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
Na google jich je hromada tech clanku jak to udelat.
Polozka menu : "Blog kategorie" to uz mate teda, tak si otevrete clanek a pod editorem asi mate tlacitko "Cely clanek" predpokladam. Tak tim oddelime text, ktery chceme zobrazit v blogu a ktery az v detailu clanku. Ten nad carou se bude zobrazovat (pokud ne upravte v nastaveni) v blogu (titulni strana) a cely clanek vcetne toho nad carou se zobrazi az po rozkliknuti.

A nebo to muzete udelat naopak. Nad caru date cokoli co chcete mit na titulni strane blogu a pod carou to co chcete videt pri zobrazeni celeho clanku. Napr. pokud mate vy jak vidim video hned nahore a nechcete ho mit i na titulni strance, tak nad caru dejte jen vycuc textu plus treba obrazek, pod caru pak KOMPLETNI clanek (cely jak ma vypadat). A v nastaveni zvolte ze nechcete zobrazovat uvodnik. Tim se v detailu clanku nezobrazi to nad carou ale jen to co je pod ni.

Nez zacnete delat web, mel by jste venovat par hodin na to, aby jste se s Joomla seznamil a vyzkousel co vse umi a jak to delat a az pak zacit pracovat na webu.

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

Powered by Fórum