Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Prosím o radu, nedostanu se do administrace

26. srp 2013 16:36 - 26. srp 2013 16:37 #110325
Prosím o radu, nedostanu se do administrace od Jan Kedvis
Zkušený uživatel
Ahoj, nevíte někdo, jak bych se mohl dostat přes ochranu webu (doplněk). Přišel jsem o všechny data (odešel mi HDD) a o tento web se starám zde . Přístup do ftp už mám, ale nevím v jakém souboru jsou zapsána hesla k této ochraně. V bežněm configuration.php Joomly to není a ani si nepamatuji doplněk o který by mělo jít (možná Admin Tools). nevíte někdo kde bych přes ftp mohl najít heslo a jméno, abych se dostal do přihlášení administrace. Moc děkuji.

26. srp 2013 16:50 - 26. srp 2013 16:51 #110327
Odpověď od Bong
Moderátor
Hesla k administraci se ukládají v databázi, ale to neznamená, že si je přečtete. Navíc pokud používáte další prostředky, které mají další heslo, či ochranu, je docela podstatné abyste věděl o jaké rozšíření jde (může to být klidně jen .htaccess a .htpasswd). A toto nebude mít také hesla jen tak někde v nezašifrované podobě.

Takže, o jaká hesla se vám jedná?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

26. srp 2013 17:19 #110329
Odpověď od Jan Kedvis
Zkušený uživatel
Právě asi o ty co budou pravděpodobně v tom možném doplňku (našel jsem přes ftp Admin Tools). Jsou to první přístupy než se dostanete na přihlášení do administrace (vyskakovací okno). Odkaz na tyto přístupy jsem vložil pod slovem zde a měl by fungovat. Moc děkuji za rady.

26. srp 2013 17:37 #110332
Odpověď od Bong
Moderátor
Koukněte se přes FTP do složky administrator, je tam htaccess a .htpasswd?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

27. srp 2013 16:53 #110365
Odpověď od Jan Kedvis
Zkušený uživatel
Dobrý den, tak jsem na to koukal a v souboru .htpasswd je pouze Projekt:mZnkrwqro15Vk a to nefunguje a v souboru htaccess je

AuthUserFile "/var/www/web5/pl-cz.net/pl-cz.net/administrator/.htpasswd"
AuthName "Restricted Area"
AuthType Basic
require valid-user

RewriteEngine On
RewriteRule \.htpasswd$ - [F,L]

Tak fakt nevím co s tím?

27. srp 2013 17:22 #110366
Odpověď od Bong
Moderátor
Tak je oba přejmenujte.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Jan Kedvis

Powered by Fórum