Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 148

18. srp 2013 16:14 - 18. srp 2013 16:16 #110165
Odpověď od Jan Kedvis
Zkušený uživatel
Vím, že bych neměl zde uvádět info z config, ale ta změna mi nepomohla. Opět se nedostanu na stránky. předpokládám, že to heslo se mění public $password = 'me heslo'; a nepoužívám spciální znaky ani diakritiku.

public $dbtype = 'mysql';
public $host = 'localhost';
public $user = 'me jmeno';
public $password = 'me heslo';
public $db = 'jméno databáze';
public $dbprefix = 'smheb_';
public $live_site = '';
public $secret = 'tohle nevím co je';
public $gzip = '0';

a přes phpmyadmi se tam po vyplnění jména a hesla dostanu. Nechápu.

18. srp 2013 16:20 #110167
Odpověď od Bong
Moderátor
A v jakém programu ten configuration.php upravujete?
Není jednodušší nechat tam původní configuration.php a když už víte heslo tak toto změnit?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Jan Kedvis

18. srp 2013 16:28 #110168
Odpověď od Jan Kedvis
Zkušený uživatel
PSPad. Ano měl jste pravdu. Změna hesla u databáze se totiž projeví až po 30 minutách. Toho jsem si nevšiml. Stránky teď běží, ale přetrvá ten první problém

JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 148
JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 148

18. srp 2013 16:36 #110170
Odpověď od Jan Kedvis
Zkušený uživatel
Tak už jsem to vyřešil přes phpmyadmin v tabulce user jsem přejmenoval jednoho uživatele (není s ničím propojen) na ID 148 vše zmizelo. Nevíte, jak mohu zabránit nepovoleným registracím? Login (přihlašování) nemám veřejné a přesto jsm tam měl 700 různých jmen (nesmyslných). Děkuji.

18. srp 2013 18:08 #110174
Odpověď od Bong
Moderátor
Opravdu používáte J3.0? Jakou verzi konkrétně? Jaké další komponenty tam máte naistalovány? Co je obsahem těch stránek? To není jen tak aby se vám tam roboti nebo spammeři bezdůvodně registrovali. I oni z toho chtějí něco mít.

Máte alespoň puštěnou captcha v Joomle, když už máte registrace povolené?

Pokud vám i vkládají nějaký spam (třeba do fóra), řešte to, jak je popisováno v článku Spam na fórech, diskuzích a návštěvních knihách , pak nebudete muset ani ty registrace vymazávat.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum