Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Více jazyků - Kunena - 404

05. srp 2013 00:55 - 05. srp 2013 01:07 #109831
Více jazyků - Kunena - 404 od Nikishek
Začátečník
Ahoj,
nevím jestli se tohle už někdy někomu stalo. Mám multijazyčný web a na něm Kunenu, žádné jiné komponenty, avšak vždy když kliknu na hlavní stranu/index Kuneny, dostanu chybu 404 - nenalezeno. Už jsem z toho nešťastný, .htaccess mám původní z Joomly, SEF používám taky Joomlovské, sice Kunena začne fungovat když vypnu přátelské URL, ale to pro mě není řešení, url rozhodně chci pěkného formátu. Joomlu a Kunenu používám nejnovější. Zajímavé je, že když nastavím třeba na tlačítka místo indexu Kuneny třeba profil Admina v Kuneně, tak to funguje. Věděl by někdo jak tu Kunenu zprovoznit?

05. srp 2013 07:17 #109832
Odpověď od Bong
Moderátor
A jakpak ten odkaz z toho tlačítka vytváříte? To si tam ten hezký odkaz odněkud zkopírujete?
Musíte vytvořit položku menu v neSEF formátu, tak jako u čehokoli jiného.

Pozn.: jestli máte v adresách obsaženo index.php, nemáte povolenu možnost Použít přepis URL a .htaccess není pro vytváření URL použit.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum