Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

uživatel ve formuláři.

21. čvc 2013 02:27 #109441
uživatel ve formuláři. od jakub koudelka
Uživatel
Dobrý den,
nevíte prosím vás o nějakem modulu na formuláře, který mi zobrází od jakého uživatele byl formulář zaslán? potřebuji nawebu udělat formulář na který budu odpovídat jednotlivým uživpatelům ale pokud uživatel nevyplní sme uživatelské jméno manuálně tak se mi nezobrazí kdo daný formulář vyplnil. Prosím o radu.

21. čvc 2013 07:55 #109442
Odpověď od fire150
Pokročilý uživatel
No ono je otázka na čo a pre koho formulár slúži. Pre registrovaných užívateľov stačí najjednoduchšia vec typu napr. komentáre, prípadne PMS.U neregistrovaných je problém že ich nijako nedonutíte uviesť svoje pravé meno - Shoutbox,Chat.... Pozrel by som sa na niečo s tohoto na JED .A nakoniec pri špecifickej požiadavke si napísať/nechať vytvoriť špecilne rozšírenie.

Myslenie je najťažšou prácou aká existuje a práca ma fascinuje!
Celé hodiny sa vydržím pozerať, ako niekto pracuje

21. čvc 2013 11:01 #109443
Odpověď od jakub koudelka
Uživatel
no potřeboval bych neco jako například připomínky. prostě budu mít v menu tlačítko připomínky, kde uživatel vyplní text co by například změníl a to by se odeslalo jen administrátorovi.

nebo další možnost přes PM ale aby se to odeslalo pouze administratorovi a aby si uživatel nemohl vybrat nikoho jiného komu by se to odeslalo

21. čvc 2013 11:32 #109444
Odpověď od Bong
Moderátor
Mažná by vám vyhovovalo něco podobného jako v tomto vláknu: www.joomlaportal.cz/index.php/forum/62-j...tko-nahlasit-problem

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

21. čvc 2013 22:06 #109448
Odpověď od Pavel
Zkušený uživatel
A což použít componentu RSForm! Pro , componenta se dá nastavit tak, že když se uživatel přihlásí, tak se do formuláře automaticky vyplní jeho jméno i e-mail.

21. čvc 2013 23:22 #109453
Odpověď od jakub koudelka
Uživatel
Bohužel pop feed je jen pro verzi 2.5 a já již používám 3. a RS form je sice dobrý, přemýšlel jsem o něm ale je placený a nerad bych utratil peníze za něco co bych pak nevyužil. Nakonec jsem použil Proforms basic

Powered by Fórum