Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Datum do pole formuláře

24. čvn 2013 12:14 #108828
Datum do pole formuláře od Nikishek
Začátečník
Ahoj všem, hledám nějaké rozšíření, pomocí kterého bych si mohl vložit datum do pole formuláře. Kliknu, objeví se kalendář, vyberu a vloží se datum.

První věc co by byla potřeba - aby to bylo česky, při nejlepším aby se to měnilo při změně jazyka. Kdesi jsem četl, že tahle funkce je již v Joomle skrytá přímo, ale nevím jak na to.

Zkoušel jsem rozšíření Chronoforms, kde už je integrován nějaký DatePicker, ale málem jsem tím nastavením zešedivěl (čeština se mi nepodařila nastavit, formát data nebyl zobrazen někdy správně atd), a tak se poohlížím po alternativě. Věděl by někdo o něčem? Předem díky za vaše reakce :-)

24. čvn 2013 12:15 #108829
Odpověď od fire150
Pokročilý uživatel
RS Form PRO

Myslenie je najťažšou prácou aká existuje a práca ma fascinuje!
Celé hodiny sa vydržím pozerať, ako niekto pracuje

24. čvn 2013 13:18 #108831
Odpověď od ghost
Zkušený uživatel
jj, take doporucuji RSForm PRO
(a ne proto, ze mam neomezenou licenci, kterou timto nabizim, ale proto, ze neznam lepsi rozsireni na formulare, a proto jsem si jej koupil)

Joomla! pro každého

24. čvn 2013 13:24 #108832
Odpověď od Nikishek
Začátečník
Díky za tip.
ghost: ten Chronoforms si zkoušel taky? Nějaké zkušenosti oprotí RSF? Má fakt opravdu nepřeberné množství funkcí a tak, ale s tou lokalizací datumu jsem si prostě neporadil. Jinak teda měl jsem na mysli hlavně nějaké free rozšíření. Tak vyzkouším RSF free.

24. čvn 2013 13:45 #108835
Odpověď od ghost
Zkušený uživatel
rsform free byval jen pro j1.5 (treba to jiz predelali)
kdyz jsem pred vice jak rokem hledal formulare, tak jsem zkousel vse mozne, ale nakonec zustal u zakoupene verze rsform pro, kterou jsem jiz i prodluzoval

Joomla! pro každého

Powered by Fórum