Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Rozšíření pro členství či předplatné

08. čvn 2013 10:20 #108376
Odpověď od Jarmil
Uživatel
Děkuji Vám za rady.

Rád bych všechna zmíněná rozšíření vyzkoušel. To, ale znamená si je nejprve koupit :(. Tyto rozšíření jsou extrémně nákladné. Vůbec by se mi to asi ani nevrátilo. Neexistuje nějaká možnost, kde si tato rozšíření vyzkoušet. Z DEMA toho moc nevyčtu. Některá tato rozšíření nemají ani DEMO a mají pouze orientační snímky.

Podle snímků nebo dema se mi docela líbí Account Expiration Control a OSE Membership. Nevím tedy ale jak si stojí a jak spolehlivě pracují.

Proč myslíte, že ne OSE Membership?

08. čvn 2013 12:10 #108378
Odpověď od Bong
Moderátor
Existují dema, ořezané verze... nakonec vy také budete prodávat, musíte tedy i investovat.

Nebo zkuste některé z redCOMPONENT (redMEMBER + redSHOP). Ty jsou volně ke stažení. A na stránkách redCOMPONENT rovnou vidíte, jak takový prodej programů může probíhat a vypadat.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Jarmil

08. čvn 2013 13:33 #108379
Odpověď od ghost
Zkušený uživatel
rs ma dobre demo jak na admin, tak i frontend
ose ma take demo, ale jen na admin
ose se mi blbe ovladalo, ale zase je pomerne dobre mit moznost, z par korun nechat primo vyvojare ose vytvorit platebni plugin, pokud zadny soucasny neni pro vas vhodny

Joomla! pro každého
Poděkovali: Jarmil

09. čvn 2013 20:24 #108394
Odpověď od Jarmil
Uživatel
OSE Membership vypadá dost robustně. Pro mě by to mohla být výhoda, která by spočívala ve velkém množství konfigurace atd. Nemá někdo toto rozšíření? Neexistuje náhodou překlad pro toto rozšíření?
Jako další varianta se mi líbí AEC. Má někdo s tímto rozšířením zkušenosti?

Akeeba Subscriptions a Payplans jsem vyzkoušel. Určitě to nejsou špatná rozšíření, ale neoslovily mě. U Akeeba Subscriptions je dost matoucí to množství nainstalovaných pluginů a také trošku nepřehledné a zmatené rozhraní. Payplans je celkem dobrá věc, ale mám z ní pocit, že toho moc neumí. Především platby.

09. čvn 2013 22:06 #108396
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
PayPlans ze moc neumi??? :lol: Pro platby tam ma snad 20 platebnich bran, by me zajimalo, ktere z nich v cesku vyuzijete. Cesi jsou radi, ze vedi co je PayPal a Moneybookers. :lol:
Dlouho jsem pouzival AEC Manager od Valanx, ale po tom jak jsem vyzkousel PayPlans tak AEC mu nesaha ani po kotniky. Tot moje konstatovani. Staci se podivat co vse PayPlans nabizi mezi temi vice nez 100 aplikacemi, s tim proste udelate vsechno (propojeni se vsemi dulezitymi komponentami jako ZOO,K2,MosetsTree, Virtuemart, JS, Kunena...atd, access menu, moduly i clanky, stahovani na zaklade predplatneho...atd, atd, atd)....Ja si myslim, ze jste ty aplikace asi moc nepobral....Jo a mam pro PayPlans i cestinu.

Muj rebricek?
1. PayPlans
2. OSE
3. RS
4. Akeeba
...
...
264. AEC

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.
Poděkovali: Jarmil

09. čvn 2013 22:14 #108397
Odpověď od Jarmil
Uživatel
Konečně :)!!! Dozvěděl jsem se co jsem chtěl. Děkuji

PayPlans jsem nezkoumal nijak důkladně a tak mi přišlo ostrouhané - ale ne špatné :).

Mohl byste prosím rozebrat rozšíření PayPlans a OSE Membership? Zaujaly mě vcelku obě dvě.

Powered by Fórum