Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Vypnutí grafiky

07. čvn 2013 13:24 #108348
Odpověď od Martin
Začátečník

Sreky napsal:

Sreky napsal:

Každá šablona navíc podporuje (nebo by měla) zobrazování pro tisk, pokud do URL přidáte parametr tmpl=component.

Tohle řešení se mi zdá jako nejlepší. Chtěl jsem ho ověřit, ale nějak mi nefunguje...
tmpl=component&print ani nic podobného...


Na této stránce se můžete podívat jak jsem vyřešil vypnutí grafiky, ale dle mého názoru to stále není ono...

07. čvn 2013 13:24 #108349
Odpověď od Martin
Začátečník

Sreky napsal:

Sreky napsal:

Sreky napsal:

Každá šablona navíc podporuje (nebo by měla) zobrazování pro tisk, pokud do URL přidáte parametr tmpl=component.

Tohle řešení se mi zdá jako nejlepší. Chtěl jsem ho ověřit, ale nějak mi nefunguje...
tmpl=component&print ani nic podobného...


Na této stránce se můžete podívat jak jsem vyřešil vypnutí grafiky, ale dle mého názoru to stále není ono...

07. čvn 2013 15:08 #108354
Odpověď od Cony
Moderátor

Sreky napsal: Tohle řešení se mi zdá jako nejlepší. Chtěl jsem ho ověřit, ale nějak mi nefunguje...
tmpl=component&print ani nic podobného...

Zkuste to takto:
Code:
http://zbraslavsobe.cz/?tmpl=component
Poděkovali: Martin

07. čvn 2013 15:21 #108356
Odpověď od Martin
Začátečník
Ovšem v případě, že je u článku číst dál, mám smůlu, protože se přepne zpět do grafického režimu..
Bez toho to funguje dobře a dokonce se to chová i jinak v různých verzích Joomly.

07. čvn 2013 15:43 #108357
Odpověď od Cony
Moderátor
To se samozřejmě "přepne" zpět. Stejně by jste nějak musel rozlišit textovou verzi stránek a normální.
Nejjednodušeji by to šlo řešit na základě vlastních položek menu (a k nim přiřazené šablony) pro textovou část, nebo
na základě subdomény (např. m.zbraslavsobe.cz) - mrkněte na VirtualDomains - podporují na základě domény nastavení REQUEST parametru, mohl by jste tam nadefinovat ten parametr tmpl na pevno.

Powered by Fórum