Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

"Zadarmo" v atribútoch tovaru VM2

29. dub 2013 15:08 #107073
"Zadarmo" v atribútoch tovaru VM2 od Marian
Začátečník
Zdravím, prosím o radu ako odstránim zobrazovanie slova "zadarmo" ak v atribute tovaru (uzivatelske polia vo VM2) nebude navýšená cena. Ak ju navyšujem je to OK. No ak nie je podľa mňa úplne zbytočné tam zobrazovať "zadarmo" - dokonca je to až metúce.

29. dub 2013 16:24 #107077
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
Nemam ted kam nakouknout do nejakeho VM takze mluvim z hlavy, ale to co chcete bude nejlehci upravit v jazykovem souboru VM, to slovo ZADARMO bud vymazat nebo necim jinym nahradit. V phpku to smazat nemuzete to by vam pak neukazovalo navysene ceny..... Proste tam pri stejne cene budete mit prazdnou zavorku....

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

29. dub 2013 21:47 #107095
Odpověď od Marian
Začátečník
Dik za radu..Bola uzitocna..Nasiel som to pod /www_root/language/sk-SK/sk-SK.com_virtuemart.ini
v riadku 72. COM_VIRTUEMART_CART_PRICE_FREE="Zadarmo".
Dal som "" a je to OK. Dik..aspon opravim tam aj ostatne..
Horsie to asi budem mat so zarovnanim tabuliek a este horsie s migraciou tovaru z JM1 VM1 do JM2 VM2. Oplati sa to vobec kvoli 330 polozkam tovaru? Potom to chcem napojit na xmlfeed najnakup.sk, kde sa za to uz plati a nic nejde..no malo casu..Nainstaloval som productX.

29. dub 2013 21:55 #107096
Odpověď od Marian
Začátečník
Uf, dalsi problem, mam cierne pozadie a v admin rozhrani potrebujem editor v ktorom sa da nastavit tiez cierne pozadie, lebo inak biele pismo nie je vidiet (iba ked sa oznaci je vidiet..) :(

29. dub 2013 22:14 #107097
Odpověď od Cony
Moderátor
Výchozí TinMCE, i např. JCE podporují nastavení, zda používat CSS šablony, případně umí používat nějaký jiný CSS soubor.

Powered by Fórum