Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

katalog firiem

29. dub 2013 17:35 #107081
Odpověď od lier
Uživatel
tak som skusil aj K2, ale to je skor asi na spracovavanie clankov a vsetko okolo toho. SobiPro mi nefunguje (http 500), ani neviem preco. Neviete nieco inde na katalog firiem?

29. dub 2013 17:42 #107082
Odpověď od hrackar
Pokročilý uživatel
Dobrý den,

máte několik variant řešení. Buď se poprat s dostupnýma řešeníma, která jsou dostupná zde:

extensions.joomla.org/extensions/directo...umentation/directory

a nebo pokud Vám stoho nic nevyhovuje tak pak je dobré popřemýšlet nad tím nechat si něco napsat na míru kdy můžete mít přesně to co potřebujete, ale nebude to nejlevnější řešení avšak někdy nejlepší.

01. kvě 2013 17:19 #107181
Odpověď od Ian
Začátečník
Máte pravdu, K2 je opravdu spíše nadstavba joomla článků. A řekl bych, že poskytuje vyšší komfort. Nicméně jako katalog firem jsem K2 zkoušel, snažil se vytěžit, co se dalo, ale ZOO bylo zkrátka lepší.

Jinak SobiPro mně fungovalo vždy, zkuste jej přeinstalovat. Ale vzhledem k tomu, že mi asi nějak nepadlo do oka a taky je k němu třeba dokoupit řadu věcí, tak vám s ním moc neporadím.

Druhá věc je, zda je nutnost mít katalog v joomla. Jeden katalog mám také, ale raději jsem koupil něco úplně jiného, mimo joomla. Ale taky to má své mouchy...

Powered by Fórum