Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

komponenta katalog

28. úno 2013 20:29 #104669
komponenta katalog od Miloš
Začátečník
Dobrý den,

Ví někdo, zda někde existuje nějaká již hotová komponenta pro použití v joomla 3 jako katalog náhradních dílů?
Viz. zde: www.goldfren.cz/online_catalog/index.php?lang=cz

Moc by mi to pomohlo, nechce se mi to celé vytvářet jako komponentu, administraci atd... je to na hodně dlouho :(

Díky za odpovědi.

28. úno 2013 21:27 #104673
Odpověď od Bong
Moderátor
Joomla 3.0 není určena pro vás. Můžete tedy použít všechny komponenty pro katalogy na J2.5.
Lze využít i komponenty pro shopy, přepnuté do režimu katalogu. V případě potřeby pak jediným kliknutím spustíte prodej. Vybírejte podle toho, zda je k dispozici modul pro filtrování tak jak chcete aby to vypadalo...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Miloš

28. úno 2013 21:49 #104679
Odpověď od Miloš
Začátečník
No, proč by nebyla pro mě? Z hlediska supportu je to nejlepší volba, i když není pro ní tolik modulů, komponent atd. zatím... bohužel jsem nenašel zatím nic, co by vyhovovalo podobnému, co jsem napsal v příspěvku výše.
Samozřejmě jsem si již v J3 tvořil vlastní komponentu včetně administrace, tak budu muset vytvořit i tuto zřejmě...
Kdyby někdo věděl, rád bych využil něco hotového.
Děkuji za nápady.

28. úno 2013 22:00 #104680
Odpověď od Bong
Moderátor

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

28. úno 2013 22:03 #104681
Odpověď od Miloš
Začátečník
Dobrá dobrá, děkuji za odkaz... Tak tedy pro J2.5 něco?

Powered by Fórum