Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Dvoji registrace

10. úno 2013 11:08 #103817
Dvoji registrace od Petr Janda
Pokročilý uživatel
Zdravim, jsem naprosty zacatecnik v Joomle, delam v Drupalu, proto se omlouvam ze asi hloupy dotaz.
Potreboval bych na jednom webu upravit registraci navstevniku. Dodelat dalsi polozky asi nebude problem, ale potreboval bych udelat dve ruzne registrace. Navstevnik si pri registraci vybere zda chce pouze prispivat do diskuzniho fora nebo chce byt blogger. Podle toho se mu otevre registacni formular a pokazde vyplnuje jine povinne udaje.
Je toto nejak jednoduse resitelne? Moc dekuji za pripadnou pomoc.

10. úno 2013 12:47 #103824
Odpověď od Bong
Moderátor
OT Chudák uživatel, když se musí dvakrát registrovat. Není lepší vyžadovat jen jednu registraci a třeba oprávnění bloggerům přidělovat na požádání či nastavením komponenty blogování?

K vašemu použití J3.0: TOHLE JSTE ČETL ?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

10. úno 2013 14:55 #103830
Odpověď od Petr Janda
Pokročilý uživatel
Asi jsem se vyjadril blbe. Neni to tak, ze se bude registrovat dvakrat. Pri registraci si vybere, cim chce byt a podle toho vyplni registraci.
Na odkaz jsem se dival, pochopil jsem, ze pro me jakozto zacatecnika je urcena Joomla 2.x.

10. úno 2013 16:21 #103834
Odpověď od Bong
Moderátor
A když si později vzpomene, že chce být i něčím jiným, bude se dle vašeho registrovat znova.
J2.5 není pro začátečníky, ale pro produkční použití. J3.0 je betaverze pro testování.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

10. úno 2013 17:25 #103838
Odpověď od Petr Janda
Pokročilý uživatel
Ne, nevzpomene.

Domival jsem se, ze Joomla je obdoba Drupalu, ve ktery ovladam celkem na vysoke urovni. Jinymi slovy zacatecnik s Joomlou zacit nemuze, protoze je urcena profikum v Joomle. Ok.

10. úno 2013 19:16 #103844
Odpověď od Bong
Moderátor
Moje odpověď byla označená OT. Ale přesto myslím, že otázku:

Jandik napsal: Navstevnik si pri registraci vybere zda chce pouze prispivat do diskuzniho fora nebo chce byt blogger.

jsem pochopil dobře. Jestliže jsem blogger nemůžu se tedy už nikdy stát přispivatelem do fóra a naopak? Ani další registrací? A tohle jiný systém umí?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum