Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

špatný modul v Joomla3

29. led 2013 12:30 #103115
špatný modul v Joomla3 od Petr
Uživatel
Dobrý den
- chtěl bych se zeptat?
Snažil jsem se dnes nainstalovat modul z joomla.org - Vinaora Visitors Counte ( modul který by mněl zveřejnit přístupy na web), ale stáhl jsem si špatnou verzi místo pro joomla 3 , tak pro joomla 2,5 a po této akci se nemůžu dostat vůbec na svůj web, ani do administrátorského prostředí, abych špatný modul odinstaloval
. Celá instalace skončila hláškou :

Warning: require_once(/data/www/senovskyrybar.cz/www.senovskyrybar.cz/plugins/system/vvisit_counterDShelperDSvvisit_counter.php): failed to open stream: No such file or directory in/data/www/senovskyrybar.cz/www.senovskyrybar.cz/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.phpon line18

Fatal error: require_once(): Failed opening required '/data/www/senovskyrybar.cz/www.senovskyrybar.cz/plugins/system/vvisit_counterDShelperDSvvisit_counter.php' (include_path='.:/usr/local/php5/lib/php') in/data/www/senovskyrybar.cz/www.senovskyrybar.cz/plugins/system/vvisit_counter/vvisit_counter.phpon line18
- i když napíšu do kteréhokoliv vyhledavače svou web adresu, tak se objeví jen tato hláška.
- přes FTP přístup jsem modul odebral, ale stav se nezměnil

Prosím o jakoukoliv radu


S pozdravem
Petr

29. led 2013 12:37 #103116
Odpověď od Cony
Moderátor
S modulem se nejspíš také nainstaloval nějaký plugin. Zkuste jej zakázat v Databázi (tabulka #__extensions).

29. led 2013 13:17 #103120
Odpověď od Petr
Uživatel
Dostal jsem se do databáze, ale buhužel jsem zabloudil.

29. led 2013 13:32 #103121
Odpověď od Cony
Moderátor
Chybu způsobuje plugin vvist_counter ze složky system.
V databázi v tabulce xxxx_extensions (místo xxxx tam budete mít nějakou změť znaků) najděte řádek, který má ve sloupci element vvist_counter a v tomto řádku změňte enabled na 0.

29. led 2013 13:53 #103125
Odpověď od Petr
Uživatel
Moc děkuji
- byly tam tři odkazy vvist_counter u každého jsem nadstavil hodnotu na 0 .
Ještě to napsalo ovlivňuje řádek 1 , ale stránky opět běží.
Ještě jednou moc a moc děkuji.
Petr

Powered by Fórum