Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Nelze upravovat články

27. led 2013 14:47 #102998
Nelze upravovat články od Mettler
Začátečník
Dobrý den,


při přechodu z verze 2.5.8 na 3.0.2 se mi asi nepřepsal nějaký soubor, protože mi nejdou upravovat články.
Když chci článek upravit (jak z administrátora, tak i přímo ze stránek) tak mi pouze zbělá obrazovka a žádná akce.

Ostatní věci upravovat jdou z toho soudím, že mi prostě chybí pouze nějaký soubor pro úpravu článku.
Bohužel se v joomle nevyznám natolik, abych poznala který to je.

Šablonu mám kompatibilní s joomla 3.0. tím to tudíž není.

Předem děkuji za radu.

27. led 2013 15:06 #103000
Odpověď od CrocodilusCZ
Zkušený uživatel
a jde 2.5.8 upgradovat na J3? Já bych řek, že e.e...

27. led 2013 15:10 - 27. led 2013 15:11 #103001
Odpověď od Bong
Moderátor
Pokud jste vše provedl správně, zkuste si zde najít heslo bílá stránka. Ale spíše se zamyslete, proč přecházíte na verzi 3.0 .

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

27. led 2013 15:18 #103002
Odpověď od Mettler
Začátečník
Přechod byl víceméně zahnáním do kouta, protože při joomle 2.5. jsem měla co týden napadený web.
Při přechodu na 3 je klid.
Raději bych zůstala u předchozí verze. Je nějaká možnost se vrátit k 2.5. bez ztráty již vytvořených dat?

27. led 2013 15:27 #103004
Odpověď od Bong
Moderátor

Přechod byl víceméně zahnáním do kouta, protože při joomle 2.5. jsem měla co týden napadený web. Při přechodu na 3 je klid.

No ano, je klid. udělala jste to, co jste měla udělat na verzi 2.5, tedy změnila hesla a aktualizovala Joomlu včetně komponet.

Raději bych zůstala u předchozí verze. Je nějaká možnost se vrátit k 2.5. bez ztráty již vytvořených dat?

Samozřejmě. Máte přeci zálohu původního webu před přechodem na J3.0.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

27. led 2013 15:34 #103005
Odpověď od Mettler
Začátečník
Ano, vždy jsem udělala kontrolu PC, změnila veškeré kódy a nahrála web ze zálohy hostingu.
Bohužel pokaždé to vydrželo pár dní a pak jsem měla web opět zablokovaný.
Takže jsem si PC nechala "odvirovat" u PC servisu (popravdě za nemalý peníz) a nahrála rovnou už do joomla 3,
protože na mne z hostingu tlačili, že mám využít prostě tu nejnovější verzi co je.

Nakonec se ukázalo, že jsem si vir zastrkala zpátky do PC právě s onou zálohou.
Tudíž ty zálohy již nemám. Všeho jsem se zbavila. Mám pouze tu poslední, kterou mi vyčistili u opraváře.
Nechce se mi si vyžádat dřívější zálohu s virem a doufat, že ho tentokrát zvládnu sama odstranit.
Byl to nějaký zákeřný vir, stěhoval se a jedinou možností bylo vyndat celý hardware. Takové prostředky doma nevlastním.

Hm,,, no koukám, že si budu muset všechno vymazat a udělat znovu, ale tedy kde mám jistotu, že 2.5. nebude opět snadno napadnutelná jako předtím.

Powered by Fórum