Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Chyba při instalaci

14. led 2013 15:41 #102140
Chyba při instalaci od lotty
Návštěvník
Zdravím,
při instalaci mi Joomla napíše chybovou hlášku:

Nelze se připojit k databázi. Konektor vrátil číslo: Nelze se připojit k MySQL.

Poradíte mi, co s tím můžu udělat? Web mi jede na hostingu od Hosting 90 systems.
Předem mnohokrát děkuji.

14. led 2013 16:14 #102141
Odpověď od HonzaKr
Moderátor
A máte nastavené správě přístupové parametry k MySQL, které jste dostala od hostingu?

Doporučoval bych používat verzi Joomla 2.5.x

:: bývalý člen Joomlaportalu ::
Poděkovali: lotty

14. led 2013 16:20 #102142
Odpověď od Bong
Moderátor
Nejlépe uděláte, když začnete číst nápovědu , nebo si necháte Joomlu nainstalovat automaticky , případně kontaktovat podporu, za to ji platíte.

Vaše další možnosti jsou Google a vyhledávání zde na fóru . Z těchto odkazů pak můžete i vyčíst, zda jste s hostingem nešlápl vedle. Jako začátečník byste měl také pracovat s Joomla 2.5.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: lotty

14. led 2013 19:00 #102143
Odpověď od lotty
Návštěvník
HonzaKr: Myslíte údaje, které jsem vyplňovala při instalaci Joomly? Údaje jsem vyplňovala podle návodů od Hosting90.
Díky za tip ohledně Joomly 2.5.

Bong: Děkuji za tip. Zkoušela jsem hledat v nápovědě, ale tam jsem moc neuspěla, proto jsem se obrátila na forum. Zkusím ještě automatickou instalaci, pokud to nevyjde, zítra zavolám na podporu.

Dám vědět, až Joomlu zprovozním. Díky, hoši.

14. led 2013 20:09 #102146
Odpověď od lotty
Návštěvník
Tak se mi konečně podařilo joomlu zprovoznit díky automatické instalaci. Podívejte se na výsledek .

Powered by Fórum