Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Kde udělali soudruzi z Joomlaportal.cz chybu?

27. zář 2012 12:28 #98066
Odpověď od Lion
Uživatel
me vse funguje jak ma, rychlost je taky v poradku, najdu tady, co potrebuji, na dotazy spusta zkusenych lidi odpovida, komunitni portal v rozumne mire funguje, ano, samozrejme se da spousta veci vylepsit, ale dokonale to nebude nikdy. jsem rad za joomlaportal, musel jsem tu neco napsat :)

27. zář 2012 12:39 #98067
Odpověď od Bong
Moderátor
...konstruktivní kritika,víte jestli už ve spojení těchto slov není něco neřešitelného. :lol:

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

27. zář 2012 12:45 #98068
Odpověď od Jakub Novotný
Uživatel
Myslím, že to s chválou tohoto portálu dost přeháníte. Ve své podstatě není špatný, ale bohužel chyb má více než dost.
Jsou tu jedinci, co s portálem nemají nic společného a jsou aktivnější než jejich vlastníci (viď Bongu). Na portále se opravdu nepodílí komunita, ale pár jedinců a to nestačí, pak to vypadá, tak jak to vypadá.

Cony, prontik a další by si to měli uvědomit.

27. zář 2012 12:50 #98069
Odpověď od Cony
Moderátor

...konstruktivní kritika,víte jestli už ve spojení těchto slov není něco neřešitelného.

No snad :cheer:

traktorista: vždyť ale v to případě tvrdíte to co mi, jen vy to dáváte komusi za vinu, my se Vám snažíme říct, tak se zapojte...

27. zář 2012 13:03 #98071
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
Ja treba musim souhlasit s tim, ze s nacitanim jsou problemy. I vcera jsem nekolikrat dostal kod 500 nebo se proste web vubec nenacetl. Dneska zatim ok, ale tech problemu s nacitanim je posledni dobou opravdu hodne. Timto si nestezuju, jen rikam fakta, jak je mam u me doma a net mam rychlej a jiny weby jedou ok. Vcera dokonce zacala naskakovat nejaka, do vcerejska, nevidana hlaska s modrym oknem, ale nepamatuju si obsah. Staci pak refreshovat stranku a je to v pohode.

27. zář 2012 13:17 #98074
Odpověď od Cufe
Admin
Traktoristo, myslím, že jsi zatvrzele nespravedlivý. Kritizovat a nic nedělat je jednoduché. Pokud máš pocit, že se nemůžeš zapojit, probudil ses až nyní? Nebo to teprve nyní vygradovalo? Tak jsem zvědavý, jak dlouho ti to vydrží a kdy tu budou první články od tebe, jak a co udělat. Jsem zvědavý na tvůj přínos tomuto webu ,když to nechceš nazývat komunitou. Přijde mi, že jsi typický Čecháček, který sám nic nezačne A KRITIZUJE TO, CO JIŽ NĚKDO DĚLÁ. Tak se ukaž, jak se to má všechno správně dělat. Jsem zvědavý, kdy budeš kontaktovat všechny lídry tohoto webu a budeš se aktivně ptát, kde, co a jak tady můžeš zlepšit...a taky kdy začít, tak aby to i tvá krevní skupina, které tedy dle tvého zdejší dobrovolníci "nerozumí", protože by to už pro vás, charaktery, přece dávno udělali, abyste se necítili, že se tady pro ostatní nic nedělá. Tak se ukaž a udělej ten krok, který pomůže k tomu, aby se splnilo to, co chceš! Kecat o něčem, co mu vadí, a nedělat pro to nic, ...to umí každý!
Pro traktoristu palec dolů!!! Sorry! :sick:

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!

Powered by Fórum