Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Vylepšení joomlaportálu - forum a spol.

06. dub 2006 21:33 #6639
Odpověď od Aramon
Uživatel
Czech_Jiri napsal:

lol, no mlzit opravdu nemam zapotrebi :side: jeste jsi zapomel pridat reklamu na keep.cz

hrome ted abych se bal jit v new jersey do hospy :silly:


Jo vidis, malem bych zapomnel: www.keep.cz - fakt hustej hosting, bezi mi tam jak mambo tak joomla...

Neblazni, myslis, ze ted kazdy pobezi na keep si zridit hosting??? Ne, to si ja nemyslim...A meli by jsme si navzajem zdelovat, kde jsou ci nejsou problemy, nemyslis??? Uz se o keepu nebudu zminovat, kde jsem to povazoval za vhodne, tam jsem se zminil;)

Ty jsi z Noveho Jicina??? Podle fotky mi pripominas jednoho, co znam, chodil myslim i dokonce do stejne skoly..ale mozna jen fotka zkresluje, tezko rict;)

Kdyz mi nekdo poradi, pouzivam tlacitko "Odpovedet", napisu "Dekuji" a dam "Odeslat" :-) A jak jsi na tom ty?

06. dub 2006 21:51 #6644
Odpověď od HonzaG
Moderátor
No vrátil bych se k tématu:
Změna fóra je v plánu. Po otestování SMF se pro něj třeba rozhodneme. Právo na hlasování má podle mně jen ten, kdo na našem webu něco dělá;)
Linkování na návod je dobrý návrh, ale já bych třeba linkoval zcela jiné a podstatnější věci.
Důležitá otázka do budoucna je - Jaké cílemá zdejší web? Současný stav je:
- děláme helpdesk hostingovým firmám
- jsme sociální a osvětovou službou
- tvoříme češtiny pro základní Joomlu a základní komponenty

a na nic víc nemáme čas.

Osobně bych rád přivítal víc profíků, kteří s Joomlou dělají
Zřídil fórum jen pro vývojáře do kterého bude přístup jen po registraci, případně ho ostatní uvidí bez práva do něj zapisovat
Na webu vytvořil základní FAQ, kde bude odpovězeno a vysvětleno začínání s Joomlou krok za krokem - a pak Lamy odkazovat jen sem
ATD ATD.

To Aramon - je mi líto, že máš zájem jen o vytvoření češtiny do SMF a nic víc, ale jestli češtiny do SMF budeš pomáhat i udržovat tak to bude super.
Jen bych rád všechny upozornil, ža kdyby všichni dělali jen to z čeho mají užitek i oni, tak tenhle web neexistuje

HonzaG

::: Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci... :::

06. dub 2006 21:58 #6646
Odpověď od Aramon
Uživatel
Ale ja nerekl, ze jen SMF a pak uz nic...Mam toho dost na praci, ale uz vim o par komponentach, co bych chtel pouzit, nevim, jestli je k nim cestina, to budu zjistovat az je fakt budu potrebovat. Stejne jako ty nemam moc casu a preklady nesypu dennne z rukavu, a jak uz jsem psal, v podstate to co lidi pouzivaj, je prelozene, ale neboj, cestina do SMF urcite nebude mym jedinym prispevkem, ale na to joomlu pouzivam kratce, ostatne sve jsem ti napsal v PM, jak jsi asi cetl.

A cestiny se vytvareji podle potreby, nikoliv vse co prijde pod ruku, tak nema smysl rikat, ze kdyby nekdo delal jen proto, ze to potrebuje, tak to tu neni...Prave naopak...Prave proto to tu bude...

Kdyz mi nekdo poradi, pouzivam tlacitko "Odpovedet", napisu "Dekuji" a dam "Odeslat" :-) A jak jsi na tom ty?

07. dub 2006 08:19 #6654
Odpověď od GanjaNIN
Nováček
me osobne forum prijde malilinko "jine" a mozna by me vyhovovalo nepriszpusobeni pevnym rozmerum .. je dost male (1600x1200), proto sk forum me prijde pratelstejsi .. potom se obcas (moc jsem neprispivam - nemam tolik prblms) premacknu a zmacknu dole vlozit prispevek misto odpovedet..prave zvykl z vbbullettin a phpbb,kde je na stejnem miste post reply .. poak cekam 3 dny nez to nekdo vymaze..ikdyz tam napisu plss del do nazvu threadu i do prispevku (ale to je OT)

a jak uz nekdo rekl..ted uz nefunguje vyhledavani(click na vysledek),takze nemuzem chtit po novackach,aby se neptali porad dokola..

Příspěvek editován: GanjaNIN, v: 07/04/2006 08:30

07. dub 2006 08:56 #6658
Odpověď od HonzaG
Moderátor
No, že jsi na něco zvyklý není moc šťastný argument. Je občas třeba se přizpůsobit a když někam něco píšu, tak i myslet a koukat kam klikám. Z toho je totiž nejvíc problémů...

A jinak - vyhledávání už zase funguje. Holt ne každá vylapšení vedou jen kupředu

HonzaG

A k SMF - můžeš zatím potrénovat a vytvořit český návod na instalaci SMF a vymyslet jak přemigrovat stávající příspěvky z joomlaboardu do SMF.
Markatně tím urychlíš nasazení svého oblíbeného fóra.

HonzaG

::: Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci... :::

07. dub 2006 09:38 #6668
Odpověď od Emil
Uživatel
- já se taky spletl a místo odovědět, jsem dal nový přípěvek a hned káramon na mě trénoval adrenalin :)

- to je fajn, že už funguje klik na výsledek ve vyhledávání, včera mě to mátlo

Powered by Fórum