Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

ukrutně pomalý web

02. kvě 2010 20:59 #59009
Odpověď od Karri
Návštěvník
Ještě aby existovala.... :laugh: :laugh:
Ale když už je to tak ftipné vlákno, holt mi to nedalo... ;)

02. kvě 2010 21:10 #59010
Odpověď od aldik7
Uživatel
Fenris napsal:

Ještě aby existovala.... :laugh: :laugh:
Ale když už je to tak ftipné vlákno, holt mi to nedalo... ;)


vlákno není vtipné, vlákno je pravdivé B)

02. kvě 2010 21:29 #59016
Odpověď od Bong
Moderátor
A velmi ftipné :-)

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

02. kvě 2010 21:37 #59017
Odpověď od aldik7
Uživatel
Bong napsal:

A velmi ftipné :-)


neštvěte... jestli vám nepřipadá že tenhle web jede pomalu, tak někdo tu je divnej ... a já to nebudu B) :laugh:

02. kvě 2010 21:42 #59020
Odpověď od HonzaG
Moderátor
Jo taky se bavím:-) Možná to bude tím, že jsem administrátor tohoto webu a také jeden z jeho autorů. Pojem pomalý a rychlý je velice subjektivní pojem a pravda, že ot chvíle, co jsi psal první post utekla nějaká doba, takže výsledky mohou být jiné. ALe konkrétní data:
Načtení homepage:
joomlaportal - 1,32s (onload 191ms)
tvůj web v emerice: 8,05s (onload 8,08s)

připojení optika na páteř Sloane, měřeno v 21:35 pomocí Firebug...

Možné rozdíly mezi Tvým a mým zjištěním: Soudruzi v emerice se začali probouzet a koukají na weby, Kolísavá zátěž našeho serveru u Ignumu, možná údržba v poklidném nedělním odpoledni a mnoho dalších.

Kritiku je potřeba opřít o konkrétní data a samozřejmě záleží jak a přes koho jsi připojený. Věřím, že když bych si nastavil proxi na nějakém serveru v americe, ideálně u providera, kde máš svůj web, bude mi věše lítat jak víno, kromě evropy.

Těším se na Tvoje čísla, ať můžeme porovnávat.

Kritice hostingu se nebráním, vždy můžeme dát portál na některý z našich serverů. U Ignumu jsme z historických důvodů a protože se nám u nich líbí:-)

HonzaG

::: Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci... :::

03. kvě 2010 09:55 #59028
Odpověď od Daniel
Začátečník
Já se hrozne chci podívat na Evičky stránku, ale už asi deset minut mi ten web říká že bylo spojení přerušeno. nemůžete aspoň někdo udělat printscreen ať se můžu podívat?
dan

Powered by Fórum